Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mért nem működik?

ANUBIS112 kérdése:

Mért nem működik?

Figyelt kérdés
A haveromtól most vettem a grafikus kártyát és az lenne a gond hogy neki megyen rendesen nekem meg nem kapcsolfel a monitor eddig nem volt benne grafikus 3 évig! milehet a gond?

2014. okt. 2. 14:25
 1/7 BM-Striker ***** válasza:

Milyen videokártya?

Rádugtad tápcsatakozót?

Mi a géped többi része?

2014. okt. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Táp és VGA pontos típusa?

VGA-ra kötötted a monitort?

Bedugtad a tápcsatlakozókat a kártyába?

Ha van rá lehetőség a BIOS-ban,akkor a PCI_E-t állítottad be elsődleges grafikának?

2014. okt. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Grafikus PCI 1gb.a gépem intel core 2 duo 1.86 ghz.ram 3 gb.az integrált grafukust nem kell letiltani mikor beleteszem a grafikus kártyám?
2014. okt. 2. 15:11
 4/7 A kérdező kommentje:
mi az a tábkapcsolók rá duktam a monitor kábelt és annyi elég nem?:/
2014. okt. 2. 15:12
 5/7 A kérdező kommentje:
bocsesz tápcsatlakozót akartam irni :D
2014. okt. 2. 15:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Mellesleg azt nem írtátok neki, hogy "HA" igényel külső áramforrást az a kártya, mert nem mindegyik igényli képes PCI-E-n keresztül elég áramot felvenni, ezt kéne megnézni, kell a géped többi pontos adata olyanok mint tápegység, alaplap, proci, ram, stb., lehet éppen egy kínai tápod van ami nem képes rá, hogy egyáltalán elinduljon vele a kártya például ! Járj utána mik lapulnak a gépházban és gépeld ide be.
2014. okt. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"

Táp és VGA pontos típusa?

VGA-ra kötötted a monitort?

Bedugtad a tápcsatlakozókat a kártyába?

Ha van rá lehetőség a BIOS-ban,akkor a PCI_E-t állítottad be elsődleges grafikának?"

"


Még mindig várjuk a válaszokat.

2014. okt. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!