Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Decemberre várható lesz már...

Stark2000 kérdése:

Decemberre várható lesz már normális hűtésű GTX970 itt belföldön? (Csak tippre, nem kell jósda. )

Figyelt kérdés
Ref hűtés GTX970 100.000 - 110.000 Ft míg egy MSI Gaming GTX970 Amazon.com-on csak 90.000 Ft. Ha ilyen áron lesz itt Magyarországon is, akkor fix, hogy beszerzek egyet, és leváltom a 650TI Boostot! :)

2014. okt. 12. 22:03
 1/7 HUN_Sector ***** válasza:
Karácsony előtt tódul majd be az országba a sok cucc, ráadásul áreséssel. Eközött biztosan lesz sapphire, vagy msi 970.
2014. okt. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ekkora fogyasztás mellett bőven jó a referencia is egyébként.
2014. okt. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Sapphire mióta gyárt Nvidia kártyát?
2014. okt. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 HUN_Sector ***** válasza:
3:-as: huh... hogy a gainward-ból hogy lett sapphire, azt nem tudom, de igazad van, mert jól elírtam :) szóval gainwardot akartam idevésni. Annak hallottam jókat a hűtéséről.
2014. okt. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Referencia kártyák valahol még drágábbak mint a normális hűtésűek, szóval inkább megvárom míg bejönnek az Asus - Gigabyte - MSI - Gainward kártyák.


Bár hallottam olyanokat, hogy valami galiba van az MSI kártyák hűtésével, és hogy csak 80 fok felett kapcsolnak be a ventilátorok (okos megoldás, de 80 foknál? Én 65 fokra lőttem volna be, bár nem tudom ebből mennyi igaz).


Mindenesetre Best Buy kártya lesz 100.000 - 115.000Ftért, kíváncsi leszek FullHD-n mennyi különbség lesz a 650TI Boost és a 970 között!

2014. okt. 13. 12:56
 6/7 HUN_Sector ***** válasza:
Nekem MSI R9 270x-em van jelenleg. Tudom, ez Radeon, nem Nvidia, de most nem is ez a lényeg. A ventilátor egyből felpörög, amint a gép bekapcsol. Soha nem volt probléma az MSI hűtéssel, szerintem egy-két rosszul húzott, vagy egy gyári hibás példányt (mindegyik szereplőnél van ilyen) kifogott felhasználó keserűsége terjed így a neten.
2014. okt. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem is most AMD-m van, R7 260X 1GB GDDR5. FullHD alatt szépen teszi a dolgát, de félek, hogy FullHD-hoz már kevés lesz a jövőben. GTX970 stabil megoldásnak tűnik, csak az ár maradjon a seggén!


Végül is, lehet garizni, bár kétlem hogy 110.000Ftért rossz hűtésűt lehetne kapni, hiszen ez azért nem kevés pénz... MSI , Giga , Asus , amelyik a legolcsóbb úgyis az lesz! Bár Giga kártya érdekes lesz a házba 3 ventilátorral.

2014. okt. 13. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!