Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 1nap alatt meghalt volna a...

1nap alatt meghalt volna a videokártyám?

Figyelt kérdés
tegnap vettem egy új videokártyát(Sapphire amd r7 250 1gb gddr5). beraktam a gépbe régi drivert letöröltem felraktam az újat mindent ahogy kell. 2órát játszottam kb a battlefield 3mmal majd kikapcsoltam a gépet. mikor visszakapcsoltam és játszottam volna megint pálya betöltés után mikor berakna a játékba lefagy..újratelepítettem a játékot a driverből is leszedtem a legfrissebbet de sehogy sem jó. találtam neten ilyen reg fájl átírós dolgokat de úgy sem jó. ma kipróbáltam a cod4-et hátha az jó, de az sem megy. a hardverillesztő nem választ, majd helyreállt. ezt az üzenetet kapom. a játék meg valami directx hibát ír. sok helyen olvastam hogy hardveres hiba lehet pl kevés a tápom, de akkor 2órát miért tudtam volna zavartalanul játszani? valaki valaki tipp? teljesen tanácstalan vagyok, már csak a win7 újratelepítése maradt
2014. okt. 15. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Hőmérsékletet kellett volna nézegetni - lehet hogy megfőzted.


Garanciában próbáld meg kicseréltetni.

2014. okt. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
eléggé driverhibának tűnik.mit raktál fel mellé?ha jól tudom catalyst 14.9ben pont van valami ilyesmi bug.próbálj picit régebbi/legfrissebb béta drivert feltenni,hátha azzal megy.
2014. okt. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy a 14.4-es drivert próbáld, az a legstabilabb.
2014. okt. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a catalystból a 13.9 volt fent először azzal tudtam 2órát játszani. majd mikor elromlott a dolog akkor a 14.9et raktam fel. megnézem akkor a 14.4-et köszi :)
2014. okt. 15. 18:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Youtube full hd videót próbáltál nézni? Ott is kiderül ha megfőzted.
2014. okt. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
full hd videot tudok nézni. annyit pontosítanék hogy a cod4 úgy fut, hogy pár másodpercre megáll a kép és a hang. majd egy idő után bedobja a hibaüzenetet és leáll
2014. okt. 15. 18:58
 7/8 A kérdező kommentje:
áhh, nem jó sehogy..holnap újratelepítem a win7et, ha nem lesz jó visszaviszem a videokártyát. köszönöm a segítséget
2014. okt. 15. 19:23
 8/8 A kérdező kommentje:
catalyst 13.9 14.4 14.9 14.9.1 kipróbálva egyikkel sem jó.
2014. okt. 15. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!