Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csinálja ezt a Toshiba...

Miért csinálja ezt a Toshiba laptopom? Allandoan kékhalált kap utanna nemindul ujra. Tudnatok segíteni?

Figyelt kérdés
Mar elég régóta megvan nekem a laptopom megis nemrég elment a hard discem és vettem bele ujat,beletettem és 1 hetig ment utanna mindig lefagy és kék halált kap,utanna pedig valami olyat ir ki feher betukkel fekete háttérrel hogy press a key to reboot vagy valami ilyet es minden gomblenyomassal megegy sorba kiirja es nemindul ujra..elvitettuk egy boltba es 6000 forintert valamit csinaltak vele majd visszaadtak (gondolom csak ujrainstalálták) és ma van nalam elso nap es mar elobb megint azt csinalta mind régen.... nagyon orulnek ha tudna valaki barmivel segiteni :)
2014. okt. 24. 23:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsanat a helyesírásért,gyorsan irtam nehogy közben lefaggyon :/
2014. okt. 24. 23:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha voltál vele 'szervizbe', akkor vidd vissza, és mondd, megint ugyanazt csinálja. Egyébként az a sor, amiről beszélsz, az azt jelenti, hogy nem tudja honnan elindítani a rendszer az operációs rendszert, mert nem találja a HDD-t. Szóval szerintem azzal lesz a baj. Mivel új, így valószínű érintkezési hiba.
2014. okt. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Meg kellet volna alaposan nézni a régi és az új HDD adatait.

Én is tapasztaltam már hogy 0.5A -s merevlemez helyére figyelmetlenségből beleraktam egy 0.65A -os HDD -t.

Ugyan ezt produkálta, hogy folyton kifagyott...

Az UDMA CRC error pedig pörgött szépen felfele.

2014. okt. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval vigyem vissza? És a mostani javitasra a penzt visszaadjak ?
2014. okt. 25. 20:28
 5/5 A kérdező kommentje:
Reboot and Select proper Boot device or Insert Boot Media in selected Boot device and press a key ..............egesz pontossan ezt irja ki
2014. okt. 25. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!