Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » I/O rendszerhiba! Segítség...

I/O rendszerhiba! Segítség nem tudok winyór rakni a gépbe!?

Figyelt kérdés
Mért van az hogy bármilyen sata merevlemezt próbálok csatlakoztatni a géphez és próbálok neki betű jelet adni azt írja ki hogy I/O eszköz rendszer hiba vagy valmi ilyesmit és nem tudom fel csatolni a winyót mit tegyek hogy felehessen csatólni a winyót?

2014. nov. 3. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A merevlemeznek az op.rendszer ad betűjelet.
2014. nov. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ezt tudom de nem adot probáltam én ad de az írka ki I/O eszközhiba a kérés nem lehet végre hajtani miért van ez ?
2014. nov. 3. 17:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Működőképes az a merevlemez?
2014. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen már 2 winyóval is próbáltam de semmi
2014. nov. 3. 20:24
 5/11 A kérdező kommentje:
min 2-nél ugyan az a hiba
2014. nov. 3. 20:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Tehát van egy merevlemezed, amin a működő op.rendszer van és azon kívül akarsz még másik merevlemezt is csatlakoztatni, ami nem sikerül?
2014. nov. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen
2014. nov. 4. 19:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Én azért megnézném egy másik gépben azt a két merevlemezt. Ha tényleg működőképesek, akkor egy másik SATA kábellel kellene kísérletezni, ha azzal se megy, akkor az alaplapi SATA csatlakozóval van a probléma.
2014. nov. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
tahát akkor tönkre ment az alaplapnak a sata csatija
2014. nov. 6. 17:17
 10/11 anonim ***** válasza:

Állítólag van egy merevlemez a gépedben, ami működik (amin az op.rendszer van). Annak a SATA kábelét csatlakoztasd rá az alaplapon lévő másik SATA csatlakozóra. Ha működik, akkor vagy az a merevlemez a hibás, amit pluszban be akarsz rakni a gépházba, vagy az a SATA csatlakozó, amelyikkel azt a merevlemezt csatlakoztatni próbáltad.

Azt is megcsinálhatod, hogy a működő merevlemezedről lecsatlakoztatod a SATA kábelt és rácsatlakoztatod a pluszban beépíteni kívánt merevlemezre. Ha a merevlemez jó, akkor működnie kell.

2014. nov. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!