Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem szabályozza a cpu ventijét...

Nem szabályozza a cpu ventijét. Alaplap hiba?

Figyelt kérdés

egy (AMD-s) asrock 970 extreme3 2.0 lap, és a procim 100% pörög, csak a speedfan progival tudom lejjebb venni, de ott sem tudom autora rakni. Az előző lapommal is ez volt ami szintén asrock extreme3 volt, csak az a 1.0-ás. Az azelőtti Asus lapom tökéletesen jó volt. A biosban be van kapcsolva a Cool'n'Quiet funkció


Proci: FX 6100

Hűtő: COOLERMASTER Hyper TX3 EVO



2014. nov. 9. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Bios H/W monitor --> Cpu fan --> automatic.
2014. nov. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Beállítottam de így meg fix 89% a speedfan szerint. De a bios-ban vannak szintek h level 1,2,3 stb. és alapból level 9-en van. gondolom ezért a 89%. de ha lejjebb veszem, gondolom az is fix marad, és az sem jó :/
2014. nov. 9. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Az automatic nem fix értéket takar az én olvasatomban. Ha ott van több előre elkészitett profil és te beállitottad a 9-est akkor feltételezem ez a leghidegebb profil, ezért megy a venti aktivan. Állitsd be 5-ösre ezt a speedfan kütyüt pedig távolitsd el.
2014. nov. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Töröltem a speedfan-t lvl 5-re tettem, most sokkal halkabb, de sajnos terhelés alatt se változik a venti sebessége. De köszönöm a válaszokat :)
2014. nov. 9. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!