Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop akkumulátor garancia?

Laptop akkumulátor garancia?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hónapja vásároltam egy laptopot és ma megnéztem AIDA64-gyel az akku elhasználódását és 15%-ot írt.Ilyen helyzetben ha visszaküldöm akkor garanciában kicserélik az akkumulátort vagy csak nagyobb elhasználódásnál?(Ismerős laptopja 1 éves és 7%-os a kopás értéke nála.)

2014. nov. 12. 22:04
 1/2 Reiber Péter ***** válasza:

Az akkumulátor kopó-fogyó alkatrész, nem cserélik


Olyan mintha azt akarnám, mivel nekem az új trabantban 2 hónap alatt kopott fél centit a fékbetét, azonnal cseréljék zsírújra, mert az ismerős mercijében csak fél milimétert fogyott


Gép, gyártmány, akkumulátor, használálati mód, még a környezeti hőmérséklet(!) is befolyásolja, hogyan öregszik az aksi


Vannak szerencsés és szerencsétlen gyártmányok, tehát a trabi-merci analógia nem okvetlen igaz


Én mint szervizes nem okvetlen hinnék 100%-ig annak az információnak sem, amit az aida lekérdez, hosszú lenne belemenni miért, az viszotn biztos, ilyen "élettartambecslő" lekérdezés gyárilag egyik gépben sincsen, nem véletlenül

2014. nov. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Gondoltam, hogy nem cserélik mert kopó alkatrész és nem az ő hibájuk, csak biztosra mentem és megkérdeztem.
2014. nov. 12. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!