Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki elmagyarázza ezt a videót?

Valaki elmagyarázza ezt a videót?

Figyelt kérdés

Előszöris a gépem:

proci: AMD Athlon II X4 750K (3,4 GHz quad-core)

video: Radeon R7 250 (1GB 128bit DDR5)

ram: Kingston 4GB (DDR3 1866MHz)

alaplap: ASRock FM2A55M-VG3+


Találtam a neten egy videót amin azt mutatja be a feltöltő, hogy hogyan lejet OS X- et telepíteni AMD alapú gépeken. Letöltöttem mindent ami kell stb stb. Megvan a Niresh'S Mavericks is. Először kiprobáltam VMWare ba. Működik. Mégjobban megtetszett az OS X. Fel akartam rakni "rendes gépre" is hogy na akkor működik végre törölhetem a Windowst mert megy a Mac! Hát nem! Mindent úgy csináltam ahogy a lenti videóba majd jön a nagy pillanat. A Boot. Mindent átállítóttam BIOS- ba ami kell. Oké. Viszont(!) amikor elindul pendrive- ról az OS X és beírom, hogy "amd64 -v" és az utolsó lépés is meglenne, hogy végre feltelepüljön az OS X lenyomom az entert és semmi. Azaz nem semmi, minden eltűnik fekete kép, a gép még mindígy megy. Kiprobáltam mindenfélét "amdfx -v; amd 64 -v; GraphicsEnabler=Yes; PCIRootUID=0 -v" mindent de semmi, pont mint ezen a videón: http://www.youtube.com/watch?v=te9lLTxDnOg

E helyett: [link]


A kérdésem nagyon egyszerű: Mit csinálok rosszul? Mi a baj?


U.i.: Nem kérek olyan választ, hogy az OS X nem AMD- re van csinálva és nem fog sehogy futni mert egyrészt ez a videónak is a címe , másrésztrgy másikban egy Athlon II X4 630- on fut az OS X: http://www.youtube.com/watch?v=SZ_wKBwa1i4



2014. nov. 16. 13:33
1 2
 1/11 Tengor ***** válasza:

Az idődet fecsérled. Ez a más gépeken való OSX futtatás technikai érdekesség. Ha használni akarod, akkor vegyél almás gépet.

Ha csak hobbi szinten foglalkozol vele, akkor kezd az alapoknál és értsd meg, hogy mit hogy kell felpakolni.

2014. nov. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

OS X nem hiába nem nyílt forrású OP rendszer..

Minek akarsz egy OS Xet a gépedre?

Inkább vegyél egy iMac gépet ha ennyire OS Xet akarsz..

És egy gyenge gépen még lehet el se futna :)

2014. nov. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Légyszives használható tanácsokat adjatok! Azt gondolok elég érthetően fogalmaztam meg a kérdést. A hardware nem probléma ezen futnia kéne. iMac- et meg nyilván fogok venni mert ha ezen elindulna normálisan az OS X se lenne ugyan az az érzés mint egy iMac, csupán jelenleg nem tudok beruházni egy iMac- re..
2014. nov. 23. 08:07
 4/11 Tengor ***** válasza:
Az szerinted nem hasznos, hogy megpróbálunk lebeszélni egy értelmetlen időtöltésről?
2014. nov. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem, tudván hogy lehetséges lenne kivitelezni az én gépemre is.
2014. nov. 26. 16:25
 6/11 Tengor ***** válasza:
Oké, megcsinálod úgy, hogy közben fogják a kezed, és aztán?
2014. nov. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És aztán használom az OS X- et, jobban megismerem milyen a hétköznapokban, majd jövőre veszek egy iPhone- t és egy iMac- et (vagy Mac Book Pro- t még nem tudom)
2014. nov. 26. 18:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Arra tökéletes ha virtualboxba telepítesz egyett, mint hogy napokig szopj a kext-ekkel...
2014. dec. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem mert a fentebb irt tulajdonságok jól elvisznek egy gépet de virtual box ba minimum fele olyan erős a gép ugy meg nagyon akadozik az OS X :(
2014. dec. 24. 20:50
 10/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Fog az a hardveren is akadozni

Találtál fx alapú cpu sikeres telepitést? És fx alapú fm2 cpu sikeres telepitést is neten? Vagy crsak phenom alapu t? Am3 es fm1 is az

2015. jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!