Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki elmagyarázza ezt a videót?

Valaki elmagyarázza ezt a videót?

Figyelt kérdés

Előszöris a gépem:

proci: AMD Athlon II X4 750K (3,4 GHz quad-core)

video: Radeon R7 250 (1GB 128bit DDR5)

ram: Kingston 4GB (DDR3 1866MHz)

alaplap: ASRock FM2A55M-VG3+


Találtam a neten egy videót amin azt mutatja be a feltöltő, hogy hogyan lejet OS X- et telepíteni AMD alapú gépeken. Letöltöttem mindent ami kell stb stb. Megvan a Niresh'S Mavericks is. Először kiprobáltam VMWare ba. Működik. Mégjobban megtetszett az OS X. Fel akartam rakni "rendes gépre" is hogy na akkor működik végre törölhetem a Windowst mert megy a Mac! Hát nem! Mindent úgy csináltam ahogy a lenti videóba majd jön a nagy pillanat. A Boot. Mindent átállítóttam BIOS- ba ami kell. Oké. Viszont(!) amikor elindul pendrive- ról az OS X és beírom, hogy "amd64 -v" és az utolsó lépés is meglenne, hogy végre feltelepüljön az OS X lenyomom az entert és semmi. Azaz nem semmi, minden eltűnik fekete kép, a gép még mindígy megy. Kiprobáltam mindenfélét "amdfx -v; amd 64 -v; GraphicsEnabler=Yes; PCIRootUID=0 -v" mindent de semmi, pont mint ezen a videón: http://www.youtube.com/watch?v=te9lLTxDnOg

E helyett: [link]


A kérdésem nagyon egyszerű: Mit csinálok rosszul? Mi a baj?


U.i.: Nem kérek olyan választ, hogy az OS X nem AMD- re van csinálva és nem fog sehogy futni mert egyrészt ez a videónak is a címe , másrésztrgy másikban egy Athlon II X4 630- on fut az OS X: http://www.youtube.com/watch?v=SZ_wKBwa1i4



2014. nov. 16. 13:33
1 2
 11/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Fx *am3+ kimaradt

Lehetséges hogy fx hez külön változat kel és még az is lehet hogy fm2 höz még az se jó... Már ha fabrikáltak egyaltalan...

2015. jan. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!