Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy Mobility Radeon hd 3470-en...

Egy Mobility Radeon hd 3470-en miért megy rosszabbul a h264 gyorsítás mint egy sima hd 4850-en?

Figyelt kérdés

Van egy asztali gépm és egy laptopom.

Laptop: Core 2 duo t5550

2gb ram

Mobility Hd 3470


Asztali:

Phenom x4 9500

4gb ram

hd 4850


Na most ha laptopom nézek egy full hd filmet akkor 75-80% on dolgozik közben a cpu a 4850 esetében ez 3-6%...

Elvileg mind2 kártya tud hd gyorsítást akkor miért van köztük ennyi különbség?

Mind2 gép frissen telepített legfrissebb driverek vannak fenn.


2014. nov. 20. 00:03
 1/2 anonim ***** válasza:

nos a lejátszón be van állítva, hogy használja is? ajánlom az mpc-hc-t, azon nem csak azt lehet beállítani, hogy használja, hanem azt is, hogy melyiket.

ahogy utánanéztem, a procid mellett nincs inteles videó"kártya", uh szerintem csak simán rosszul van beállítva és izomból a cpu oldja meg a lejátszást.

2014. nov. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát a dúrva az hogy, én is az mpc hc legfrissebb verzióját használom ami mind2 gépre egyszerre lett telepítve, beállításokhoz nem nyúltam alapon volt minden mind2 gépen..és ott a bal alsó sarokban hogy "hardveres gyorsítás"
2014. nov. 20. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!