Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes külső HDD-re játékot...

Érdemes külső HDD-re játékot tenni? Be tudja tölteni kellő sebességgel az adatokat?

Figyelt kérdés

Jelenleg a Far Cry 4 a külső HDD-m re tettem,mivel a rendszer egy 5400 rpm-s noti merevlemezen található,és nem igazán bírja,hogyha arról játszom.Ezért a játékot a külső,WD HDD-m re tettem.De így sem tetszik a dolog.Eleinte biztos voltam benne,hogy a VGA nem elég hozzá,de hiába vittem lennebb a grafikát,csak minimálisan éreztem javulást.Pl. ha gyalog,lassan megyek minden oké,de autóvezetés,vagy repülés közben,ahol már gyorsan be kell tölteni a textúrákat,gyakran el kezd szaggatni a játék.Ilyenkor hallom is,hogy elkezd dolgozni a HDD.


Konfig:


AMD 5800K

4GB RAM

HD7790



Előre is köszönöm! :)



2014. dec. 2. 21:18
 1/3 Tengor ***** válasza:
100%

Ha USB2.0-ás csak a csatlakozás akkor nem érdemes. Akkor lassabb lesz még a 5400-as notebook winyónál is.

USB3.0-ás esetén lehet valamennyit javítani a tempón, de csodát attól se várj!

2014. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jajj,2.0-ás.Jó is lenne,ha 3.0-ás lenne. :)


[link]


Erről van szó.


Akkor valószinűleg ezzel van a gond.Köszönöm szépen!


Amúgy megfigyeltem,átlagba alig van leherhelve a HDD.De ha repülni kezdek helikopterrel pl.akkor hirtelen felugrik 70-100%-os terheltségre is,de csak egy pillanatra.Ilyenkor kezd el szaggatni is.

2014. dec. 2. 21:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem érdemes külső merevlemezre telepíteni, lassabb lesz a betöltés, használat közben a processzorhasználat is magasabb lesz, emiatt szaggathat a játék
2014. dec. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!