Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket ajánljátok: XBOX ONE...

Melyiket ajánljátok: XBOX ONE vagy PS4? Melyiket vegyem meg a 13 éves fiamnak karácsonyra? Mi stól mellettük/ellenük?

Figyelt kérdés
Azt kérem, hogy olyanok írjanak, akik jártasabbak a témában. Előre is köszi.

2014. dec. 5. 20:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Üdv!

Előny

ps4: ingyenes multi, havonta 1 játék ingyenes

Xbox: kézre állóbb kontroller


Hátrány :

Xbox: live fizetős(1-2 ezer /hó)

Ps4:kontroller

Most ezeket tudtam összeszedni .Igazából amelyik szimpatikusabb egyikkel sem jársz rosszúl!:D

2014. dec. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
BÁr ez a kontroller téma is szubjektív ki kell próbálni :D (első)
2014. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A PS4-gyen is fizetős a multiplayer sajnos...
2014. dec. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
akkor rosszul tudta, a ps3ból indultam ki bocsánat
2014. dec. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Az XBOX ONE lejátsza a 360 játékokat.

A PS4 A PS3 játékokat?

Használt játékot lehet venni hozzájuk, vagy telepítés után csak az adott gépen fut a játék?

Az XBOX ONE-nál jelzi, hogy mennyi "trófea" pontod van? (úgy mint a 360)

2014. dec. 6. 13:13
 6/18 anonim ***** válasza:
Xbox one biztos nem játsza le a 360 játékokat külünben sokkal kevesebben vennék meg a drágább ONE játékot, ebből kiindulva azt mondanám,hogy a ps4 sem játsza le a 3 játékait de ez nem bizos.
2014. dec. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

Hátha 13 évesnek én inkább Wii U vennék .

Ps4 előny : ingyen multi , azúj kontroller , az exculise játékok

Hátrány : nem használja ki az új kontrollert ,

Xbox one : NE VEGYÉL

Azért mert : fizetni kell a online játékért , kevés exculise ,

És még sorolhatnám.

Ha meg gondolod a Wii U t : sok exculise , wii u game pad , 13 évesnek inkább jobb konzol , parti játékok , négyen multi , és ha nem az ilyen játékot szereti akkor van Bayonetta , Super Smash Bros for wii u ( az év verekedős játéka ) watch dogs , legend of zelda , stb. és lejátsza a wii s játékokat .

2014. dec. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ps4-en sem ingyenes am ulti ahogy ezt már írták korábban. xbox one-t miért ne vegyen? azt elfelejtetted leírni.
2014. dec. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
De az nem számít hogy fizetni kell a multiért mert az mindenhova igaz. Az exklúzív játékoknál pedig nem a mennyiség számít, pont ezek azok a játékok ahol nem.
2014. dec. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
XBOX ONE-nál láttam, hogy lehet kinekt-es és anélküli verziót kapni, és jókora köztük az árkülönbség. Kell ez a valami a játékok tökéletes lejátszásához? Ahogy utána olvastam, ez kell ahhou, hogy élő szóval lehessen irányítani a gépet? Ez a játékban is működik, pl ment a gép ha szóban utasítod rá?
2014. dec. 8. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!