Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért bugol folyton a wifi...

Miért bugol folyton a wifi fogó az én gépemben? TL-WN725N

Figyelt kérdés

Kaptam új gépet, és a wifi fogót feltelepítettem rá, hogy tudjak ott is majd netezni, de folyton lekapcsolódik kis idő múlva.

A régi gép amúgy másik szobában van (a tesóméban), de nálam is ugyanúgy jelez vagy három (néha fullos) csíkot a jelerősségre.



2014. dec. 19. 21:16
 1/10 P.O.C. ***** válasza:
Vehettél volna egy robusztusabb Wi-Fi adaptert is, ennél a kis lepkefingnál. A külső leszerelhető antennás TL-WN722NC csak egy ezressel drágább nála, de mérföldkövekkel stabilabb és erősebb.
2014. dec. 20. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igazából ezt nem én vettem...

1-2 éve, mikor kaptam egy laptopot (ami már nincs meg), akkor kaptam hozzá ezt az usb-s cuccot.

És ez amit te írtál, ez PCI-ba megy?

2014. dec. 20. 09:38
 3/10 A kérdező kommentje:
Várjá, megnéztem. Látom ez is USB-s, csak van hosszabító kábele meg antennája.
2014. dec. 20. 09:39
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem ilyet fogok venni. :)
2014. dec. 20. 09:41
 5/10 A kérdező kommentje:

De azt még igazából nem mondtad meg, hogy (szerinted) miért bugol ez a wifi fogó...

Mert mondom, 3 csíkos jelerősségeket mutat!

2014. dec. 21. 19:26
 6/10 A kérdező kommentje:

Na megvettem ezt a TL-WN722N wifi adaptert, de a telepítés egyszer végigment ugyan, de az utility-t azóta nem találom, hogy bezártam...

Se uninstallálni, se repairelni nem tudom a cuccot, mert a progress bar nem mozdul!

Valami ötlet?

2015. jan. 15. 15:53
 7/10 A kérdező kommentje:
mondjuk az a poén, hogy a dobozon NC (tehát TL-WN722NC) van a model no. végén, a hardverre pedig csak sima N van írva (tehát TL-WN722N)...
2015. jan. 15. 16:09
 8/10 P.O.C. ***** válasza:
Én sose használom a TP-Link Utility -jét (csak ha a kliens módon kívül másra is használni akarom). A Windows gyárilag beépített WZC -je nekem tökéletesen megfelel. Épp ezért csak a driver fájlokat telepítem, a Utility részét nem.
2015. jan. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 P.O.C. ***** válasza:

"mondjuk az a poén, hogy a dobozon NC (tehát TL-WN722NC) van a model no. végén, a hardverre pedig csak sima N van írva (tehát TL-WN722N)..."


Hardveresen semmibe se különbözik az N és az NC. Csak a körítés más, az N -hez csak egy sima hosszabbító kábelt kapsz az NC -hez meg olyan USB hosszabbítót, ami megáll a talpán.

2015. jan. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Oké, kösz! :D

amúgy mostmár minden zsír, csak nehezére esett elindítani a progress bar töltődését, de egy repair után már működött minden, az utility meg úgy ahogy van eltűnt! :D (mondjuk nem is baj)

2015. jan. 15. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!