Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elromlott a billentyűzetem,...

Elromlott a billentyűzetem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy szétszereltem a billentyűzetemet és amikor visszaszereltem NEM MŰKÖDÖTT.Azért szereltem szét, mert azt hittem, hogy az a probléma a gépemmel, pedig nem az volt.

2014. dec. 19. 21:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
hogy?
2014. dec. 19. 22:03
 12/19 Tengor ***** válasza:
Megkeresed a hibát és megszünteted. Tényleg mindent a szádba kell rágni?
2014. dec. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"hogy?"

-ügyesen :)

2014. dec. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Akad itthon 2 fölös billentyűzetem. Egyiket a múltkor lehánytam, másikon néha beragad 1-2 gomb.
2014. dec. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"Mit tegyek?"

Olvass könyvet, fogócskázz a szomszéd gyerekekkel, vagy adj enni a kutyádnak.

Ha legalább leírtad volna, hogy milyen billentyűzet, mennyire szedted szét, akkor esetleg valakinek lenne tippje, de így?


Használj addig képernyő-billentyűzetet (ha az egered működik). Macerás ugyan, de legalább valamit tudsz csinálni a gépen.

2014. dec. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Dobd ki a pitsába. Honnan a farokból tudná bárki is, hogy mit nem raktál a helyére? 2000-ért már kiváló bill-t lehet kapni, amit majd legfeljebb nem szedsz szét.
2014. dec. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
nem tudom mit vársz az interneten keresztül.. szétszedted elrontottad.. megpróbálhatod megint szétszedni majd összerakni de ha ez nem segít akkor add be a derekad és vegyél egy újat.. mást úgy sem tudsz tenni
2014. dec. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szia! Tihanyi Tamás vagyok. Olvastam a problémádat, és nagyon elkeserített a helyzet. Vedd elő a billentyűzetet, tartsd a monitorral szemben, és máris küldöm rá a javító energiát.

----

Komolyan nem tudom az ilyen mit gondol :D Én már csak fogom a fejem a hülyeségén, hogy nem bírja megérteni: ha valamit elbsztál, és nem értesz hozzá azt nem fogod tudni megjavítani, capisce?

Legközelebb nem csinálsz ilyet, mert fogod tudni, hogy hülye vagy hozzá, és ha szétszeded elbszod.


Ha nem a tiéd volt a bill, akkor még még nagyobb a tapasztalat, mert valószínű a tulajdonosa kifogja fizettetni veled.


Ha meg tényleg a tiéd volt, vegyél egy újat, mert azzal már úgy se fogsz tudni mit kezdeni, ha ilyen okos voltál.

2014. dec. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy egyébként, hogy nem bírod ezt felfogni, amit már sokadjára írtak le. Írj rám, járhatsz hozzám korrepetálásra, 3000 Ft/óra, neked csak 4000, és megtanítalak magyarul. Számlát is kapsz róla, nehogy az legyen, hogy feketén dolgozok.
2014. dec. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!