Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért villódzik a monitorom...

Miért villódzik a monitorom játék közben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem rég vettem a gépemet, egy Gigabyte alaplappal, AMD 5800K procival és egy Sapphire 270 2GB videókártyával szereltem fel. Saját magam válogattam össze, kompatibilitási hibák biztosan nincsenek.

Az első ami feltűnt, hogy játék közben halványan ha mondjuk a falat nézem, halovány villódzás látható. (mindegyik játéknál). A monitorom egy Samsung S24D300HL-es modell, HD képeknél, filmeknél ez a villódzás nem jelentkezik szóval a monitor panelhibája kizárva.

Gondolkoztam, hogy a driverrel lehet a bibi, de mivel a gyártó oldaláról szedtem le mindent, ezért annak is működnie kéne. Utána amikor kijött az új Omega driver, valamiért nem tudtam feltelepíteni, a telepítés után folyton hibát írt ki, és olyan volt, mintha nem látná a Sapphire videókártyám, és csak a prociban lévő APU üzemelne. Nem tudom hogy a kettő összefügg egymással de akkor lényegében több kérdés is felmerült bennem.

Miért nem tudtam, a gyártó által leírt módszerrel feltelepíteni a drivert, és hogy lehet akkor valahol itt kéne keresgélni a hibaforrást? Bármilyen örült tippet, gondolatot szívesen meghallgatok:) (Ja és a win ugye nem eredeti, ami sztem nem meglepő a mai világban)



2014. dec. 22. 09:38
 1/1 anonim ***** válasza:
nem olyan hullámzós inkább ? vegyél egy hdmi vagy dvi kábelt a monitorhoz és meg fog szűnni sőt élesebb is lesz a kép.
2014. dec. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!