Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy informatikus barátommal...

Egy informatikus barátommal összerakattam egy gépet játékra, és nem tudom, hogy miért így rakta össze (lent). Szerintetek?

Figyelt kérdés

Operációs rendszer: Windows 7 Professional

Processzor: Intel(R) Core(TM) i5-4460 CPU @ 3,2GHz

RAM: 4,00GB

Videókártya: Nvidia GeForce GT 740


Eléggé ért hozzá (van egy üzlete is), úgyhogy nem szívesen vonom kétségbe, amit csinált.



2014. dec. 23. 22:41
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/116 anonim ***** válasza:

Átfutottam ezt a tök felesleges topikot, a felénél megbántam, hogy belekezdtem, de a vége felé tanultam valamit, "adblock" progit most raktam fel és eddig tetszik. :)


Amúgy a kérdező csak beszélgetőpartnereket keres.

2015. ápr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/116 anonim válasza:
14%
szerintem a windows elégé gyenge lehetne rajta egy windows 7 ultimate processzor az oké a ram is kevés ha valami nagyon kemény játékokat akarsz futatni de az még nagyábol jo a gta 5 el fut vele a video kártya szar valami nvidiás kártyat probálj ajálom a gtx et abol is a leg nagyobbat
2015. jún. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/116 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.


Nagyon jó, hogy felhoztad a GTA V-öt, mert az elmúlt napokban töltötte le, és tettem naprakésszé, de akadt vele egy problémám:

Nagyon laggol a gépemen, amikor autóval megyek, egyébként nem.

Torrentről töltöttem le, nem tudom, hogy számít-e valamit.

Felbontását is minimumra vettem, de semmi javulás nem volt. 

Mit kezdhetnék vele?

Melyik beállításokat kellene még levennem? 

És, ha továbbra is laggol, akkor nálam mi lehet a hiba? 

2015. jún. 18. 00:49
 114/116 anonim ***** válasza:

ez az utolsó válaszoló.. vagy részeg vagy nem tudja mit beszél..

"a windows elégé gyenge lehetne rajta egy windows 7 ultimate" ja igazad van mégtöbb erőforrást szívjon le olyan beépített programja a windowsnak amit a kérdező soha nem fog használni..

"nvidiás kártyat probálj ajálom a gtx et abol is a leg nagyobbat"

asztaqrva ez most így kiverte a biztosítékot..


kérdező:

"Torrentről töltöttem le, nem tudom, hogy számít-e valamit. "

igen simán lehet emiatt, a boltból töltsd le

"Mit kezdhetnék vele?"

megveszed a játékot és dobsz még egy ugyanolyan ramot a gépedbe mint ami most van benne..

2015. jún. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/116 anonim ***** válasza:
#114 Szerintem az előző válaszoló (#112) próbálja betölteni az ügyeletes troll szerepét. Ennyi hülyeséget csak szándékosan lehet egy mondatba(?) írni.
2015. jún. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/116 anonim ***** válasza:

#115

sajna ismerek olyat aki az ilyet komolyan gondolja.. olvass bele a számtech boltosok memoárjai című topikba (prohardver) ott is van pár gyöngyszem

2015. jún. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!