Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy informatikus barátommal...

Egy informatikus barátommal összerakattam egy gépet játékra, és nem tudom, hogy miért így rakta össze (lent). Szerintetek?

Figyelt kérdés

Operációs rendszer: Windows 7 Professional

Processzor: Intel(R) Core(TM) i5-4460 CPU @ 3,2GHz

RAM: 4,00GB

Videókártya: Nvidia GeForce GT 740


Eléggé ért hozzá (van egy üzlete is), úgyhogy nem szívesen vonom kétségbe, amit csinált.



2014. dec. 23. 22:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/116 A kérdező kommentje:

Sajnos már be van szerelve a gép, úgyhogy nem tudok már változtatni rajta. Az előtt kellett volna kitennem ezt a kérdést, mielőtt megveszem, na de mostmár mindegy.


Pls írjatok vmi jót is róla!

2014. dec. 26. 01:53
 32/116 anonim ***** válasza:
100%
a procit egy ideig nem kell újítani az a legerősebb pontja a gépnek
2014. dec. 26. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/116 anonim ***** válasza:
100%
Írd le a többi alkatrész pontos típusát is! Tápegység, alaplap még ami fontosabb lenne. Amúgy igen, a processzor elég erős, minden mai játékhoz elég az ereje és lesz is még egy ideig szerintem. Tehát a processzor egy sokkal erősebb videokártyát érdemelne meg. Idővel tehát elférne benne még +4GB ram, illetve majd egy erősebb VGA. A táp és az alaplap típusát pedig jó lenne tudni. :)
2014. dec. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/116 A kérdező kommentje:
Szívesen leírnám a táp és az alaplap típusát is, de nem tudom, hogy honnan lehetne megnézni, mert fejből nem tudom. Ha leírnátok pontosan, hogy a számítógépen hol találom, azt megköszönném (nem igazán értek hozzá)!
2014. dec. 29. 01:33
 35/116 anonim ***** válasza:
100%
a táp és alaplap típusát is megnézheted ha leveszed a gépház oldalát (persze ha garancia matricás akkor ne tedd) az alaplapot még az aida vagy speccy nevű programokkal is megnézheted
2014. dec. 29. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/116 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazatok van abban, hogy ez így nem jó konfiguráció (főleg a VGA és a 4 giga RAM miatt), de tegnap letöltöttem a Call of Duty Advaced Warfare-t és laggolás nélkül, akadásmentesen működött, és nem felejtem el hozzátenni, hogy maximum grafikán! Tudom, hogy a Need for Speed Rivals-nak nincs akkora gépigénye, mint ennek a CoD-nak, de az is max. grafon hibátlanul futott. Ha ezek a játékok mennek rajta (főleg a CoD, ami most jelenleg a világ egyik legnagyobb gépigényű játéka) akkor miért írtátok, hogy alkalmatlan lesz betölteni egy gamer PC szerepét?
2015. jan. 2. 01:24
 37/116 anonim ***** válasza:
100%
A COD-nál szerintem jó pár nagyobb gépigényű játék van, amihez kevés maximum grafikán a GT 740.
2015. jan. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/116 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az se mindegy, mekkora felbontáson játszol.
2015. jan. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/116 A kérdező kommentje:

#37 Írnál olyan játékokat, amelyeknek nagyobb a gépigény a CoD Advanced Warfare-nál?


#38 Maximum felbontásban volt.

2015. jan. 2. 13:13
 40/116 anonim ***** válasza:
86%

"Maximum felbontásban volt."


Na ezt jól megmontad.. És mi a max felbontás nálad?

2015. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!