Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit csináljak a ma vásárolt...

Mit csináljak a ma vásárolt egérrel?

Figyelt kérdés

Na a kérdés kifejtése:


Ma szülők bementek a Media Markt-ba.

Én már régóta akarok venni egy olcsóbb fajta gamer egeret magamnak.

Na, szülők hazaállítanak egy Trust GXT25 egérrel, ez nem is lenne baj, mert jó, de a baj az, hogy a szar mintadarabot hozták el, ami ki van állítva a polcra, az alja meg van kopva, és valamelyik nagyokos leszedte az aljáról a matricát és ragad mint a nem tudom mi, és a körömlakklemosó se szedi le, mindezt 4500-ért vették, és az már csak hab a tortán, hogy dobozt se kaptak hozzá.


Magyarul hazahoznak egy ragadós, nem tudom hány ember fogdosta, majdnem "használt", doboz nélküli sz*rt, és ezt ugyanannyiért, amennyiért az "újat" is megkapom.


Én akartam megvenni, és most mit csináljak.


2 év garancia így is van rá.


Kérem hanyagolják az olyan emberek a választ, akik azt írnák, hogy: "örülj, hogy kaptál", meg "ha ilyen gyerekem lenne....."


Mikor azt se tudja miről van szó az ilyen kötekedő ember, úgyhogy hanyagolja a válaszait.


Hangsúlyozom még egyszer, megvolt rá a pénz, mivel egy pár ezer forintos cuccot akartam, de nem egy ilyen szutykot, ha 500 forintért veszik jó, de ugyanannyiért, amennyiért újban is megkapom? Na ne....


Mit csináljak? Most hogy vegyek új egeret? Vagy hogy vigyem vissza, csináljak vele valami "rosszat"?



2014. dec. 29. 23:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Elég szar az az egér alap állapotában is. gyűjtesz másikra és meg van oldva.
2014. dec. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem mondtam meg szülőknek, hogy rossz, ezért apám is úgy jött be este, hogy na mi van, jó az egér, elégedetten.


Akkor most hogy vegyek újat?

Mert van pénzem, karácsony volt

2014. dec. 29. 23:22
 3/17 anonim ***** válasza:
A helyedben azt tenném, ÉS tájékoztatnám őket a balf4szságukról. A trust hulladékait meg messzire elkerülni.
2014. dec. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Mert akadály az nincs, bemegyek a boltba, veszek, de ha hazaállítok, vagy odaállok, hogy sz*r, akkor nem fog nekik tetszeni, és ez nem az első eset.


1. Hangsúlyozom nekik, mire gyűjtök, mikor veszem

2. Előttem titokban megvesznek egy szart

3. Ha még egyet akarok venni (amit eredetileg is akartam), akkor meg nem tetszik nekik, hogy milyen elégedetlen vagyok, meg stb.

2014. dec. 29. 23:25
 5/17 anonim ***** válasza:
Beszéld meg velük őszintén , hogy mi a helyzet..
2014. dec. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
meg kell mondani hogy ezzel titeket átvertek és vissza kell menni a boltba.. ezután lehet gondolkozni azon hogy másikat vásárolj
2014. dec. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy garanciálisan veszik vissza, mivel nem volt erőszakolva, hogy elhozzák, beleegyeztek
2014. dec. 29. 23:28
 8/17 BM-Striker ***** válasza:
Kérd meg szüleidet, hogy cseréltessék ki egy újra.
2014. dec. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Eddig oké, de a boltba miért cserélnék ki, ha semmi baja?
2014. dec. 29. 23:59
 10/17 T/Z ***** válasza:

Talán utolsó darab lehetett, ezért nem volt belőle több.


Körömlakk-lemosóval nem fog lejönni, mivel az nem azt oldja, viszont a műanyagot nem "olvasztotta" meg?


Fehér-benzinnel próbáld meg, az szokta oldani a "ragacsot". Ha nincs otthon, akkor gyógyszertárban vegyél egy kis üvegcsével.

Esetleg a tiszta alkoholt is próbálhatod, de az sem arra való.



És hát sajnálom, h ilyen szüleid vannak, át tudom érezni a helyzetet, nem könnyű az ilyenekkel egyetérteni.

2014. dec. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!