Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » TP Link 422 g usb wifi van, ....

Fcbpetya kérdése:

TP Link 422 g usb wifi van, . Felrakom még sem megy. a saját lemezéről sem ismeri fel, hiába installállom. Win 7 van fent,32 bit. próbáltam már manuálisan is rábírni a telepítésre, de.! Mi lehet?

Figyelt kérdés

Most tettem újra a gépet,mivel sok volt már a lom rajta.. Minden megróbáltam már frissitettem,leszedtem a hiv. oldal driverét ,még sem megy semmi.

ha manuálisam hozzáadom,akkor felismeri,de nem megy és hibakódként 10-t ír... hogy bírjam rá?



2015. jan. 3. 15:30
 1/3 A kérdező kommentje:
kiegészíteném,h bármelyik drivert teszem fel azt írja,hogy ellenőrízzem a digitális aláírást,e miatt nem egnedi müködni,hibáa ismeri fel,de felkiálltójeles az ikonja e végett...
2015. jan. 3. 18:04
 2/3 A kérdező kommentje:

eszközállapotba ezt irja:


Az eszköz nem indítható el. (Kód: 10)


közben felismeri rendesen a nevét..

2015. jan. 3. 18:20
 3/3 A kérdező kommentje:

ezt is írja ha csak simán felrakom a telepítőt.


the device may not be present or could have been ejected unplugged from the system


Insert reinsert now

2015. jan. 3. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!