Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez volna a problémám: ***...

Ez volna a problémám: *** STOP: 0x00000116 (0x86833150, 0x8F13F8BC, 0x00000000, 0x00000002) *** atikmpag. Sys Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A fent említett hibakód jelenik meg a gépemen kék halál formájában néhány hónapja. Olvasgattam már utána, de mindenhol arra panaszkodtak, hogy VGA-t cseréltek, vagy, hogy játéknál jelentkezik. Nos, én tökéletesen tudok játszani a gépen és nem is lehet azt mondani, hogy periódikus, mert a gép összevissza csinálja. Hol youtube videóknál jelentkezik ez, a face-re feltöltött nem youtubeos összes videónál beugrik ez a dolog és néha csak úgy.

Mi lehet a probléma? Hardveres hiba, vagy szoftveresen megoldható?

Előre is köszönöm a segítségeteket!



2015. jan. 4. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A 0x116 még mindig TDR hiba. Alaplap BIOS frissítés, videokártya BIOS frissítés, stabil driver, és kerüld a vindóznyócat.
2015. jan. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszöntem szépen, megpróbálom!:))
2015. jan. 5. 00:51
 3/4 A kérdező kommentje:
hááát az istennek nem találok BIOS-t ehhez a tróger géphez, már bocsánat a kifejezésért... :D
2015. jan. 5. 23:26
 4/4 A kérdező kommentje:

Frissitettem a vga drivert, viszont BIOSt nem tudok frissiteni, az utolso driver amit kiadtak hozza 2007es. A problema megoldodott, legalabbis azt hittem. Youtube videoknal meg facebookos videoknal mar rnem problemazott a gep, viszont most filmeknel es fajlok masolasanal/athelyezesenel jelenik meg ugyanez a s#$&*...

Mit csinaljak?

2015. jan. 18. 04:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!