Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet, hogy nem a legjobb...

Lehet, hogy nem a legjobb kategóriába írt kérdés, de szerintem az. Szóval, laptop képernyő-hibával kapcsolatos a kérdés, szerintetek mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy DELL típusú laptopom, ami idáig nagyon jól működött, viszont hát sajnos a hétéves kisöcsémnél hát hogy is mondjam 'elmentek otthonról', és a billentyűzeten tombolta ki magát, többször nagyobb erővel rácsapott, a lényeg az, hogy nem működik a monitor. A laptop bekapcsol, minden szükséges hangot kiad, amit bekapcsoláskor szokott, illetve maga a rendszer is (windows7) is beáll, mert hallom, ja és csatlakoztattam egy külső monitort, és működik minden, tehát látok mindent, így tudok most ide is írni. Szerintetek mi lehet a probléma, szóval tudom, hogy az ütés miatt ment el a képernyő, mert abban a pillanatban ahogy rácsapott, el is ment a monitor, teljesen fekete, mint a kikapcsolt állapotban lévő laptop, de ahogy már írtam is, külső csatlakoztatású monitoron szuper. De ugye evidens, hogy kényelmetlen, és ez nem megoldás.
2015. jan. 19. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha erős lámpával világítasz a laptop képernyőjére, akkor azért látod a szöveget? Mármint természetesen akkor, ha nem külső moncsit kötsz rá. Ha igen, akkor "csak" a háttérvilágítás mondta be az unalmast.

Ha nem, akkor valószínű a kábel/csatlakozás roggyant meg az alaplap és a képernyő között.


Igazából mindkét probléma olyan, hogy inkább vidd szervízbe, ha erre így magadtól nem jöttél rá.

2015. jan. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az öcséd lerage-elte a gépet, ezért mehetett tönkre
2015. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!