Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop újratelepités?

Laptop újratelepités?

Figyelt kérdés
Bevan törve a kijelzője,semmit nem látni,de elötte monitoron adott képet win8 volt rajta,(újra kellet rakni mert tele volt virusal,meg a win7 jobb nekem) csak úgy tudtam csinálni vele v mit hogy kivettem bellöle a winyot és egy másik gépen ráraktam a win7-et és vissza a laptopba a winyot,most hiába nyomok fn-t és f4-et már nem kapcsolja a monitort..mit tudok csinálni vele?
2015. jan. 20. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nincs kép vagy csak a BIOS-ba nem tudsz belépni?Az új win7 megy rajta?
2015. jan. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 P.O.C. ***** válasza:

Csak akkor fog működni, ha egy hardveresen azonos laptopba telepíted fel a Windows -t és a drivereket.


Ha erre nincs lehetőséged, akkor szerintem húzd le a belső monitor szalagkábelét, akkor talán folyamatosan a külső monitorra fogja küldeni a jelet.


Legalábbis a csákóvámnak itt így sikerül: https://www.youtube.com/watch?v=xTFxwVxF_a8

2015. jan. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A laptop lcd-je szilánkosra tört,igy nem látnám ha belépnék a biosba sem..A winyon elméletileg win 7 van,de gondolom a vga kimenetet a videokártya miatt nem kapcsolja..
2015. jan. 20. 19:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem másik gépben kellett volna feltenni a HDD-re a Win.-t, hanem a laptopban. Így nem is fog műkődni.
2015. jan. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ma 19:01


de hogyan raktam volna fel a laptopba a wint amikor nem látok semmit?

2015. jan. 20. 19:10
 6/7 A kérdező kommentje:

ma 19:00


kipróbálom

2015. jan. 20. 19:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem képernyő csere kéne, vagy a vga ment el
2015. jan. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!