Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus x550cc újratelepítés?

Asus x550cc újratelepítés?

Figyelt kérdés
Újratelepítettem a laptopom windows 8.1 volt rajta de nem tetszett sikeresen fel is tettem rá a windows 7-et de sok drivert nem érzékel 3D driver ethernet stb lehet az az ok h, nem kompatibilisak a windows 7-el ? vagy van megoldás ?

2015. jan. 22. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
te komolyan úgy raktál rá a laptopodra egy másik rendszert, h meg se nézted, van e hozzá kompatibilis driver? Értem én, h vkinek nem jön be a 8.1, de váltásnál érdemes megnézni, h egyáltalán van e megfelelő driver a laptopodhoz. A másik dolog, h ha leformáztad csutkára a hdd-t, akkor elveszítettél egy Win8.1es kulcsot, amivel ingyen tudtad volna beszerezni a Win10et
2015. jan. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
jónak kell annak lenni.. olyan nincs , hogy ne legyen jó win 7-tel
2015. jan. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem eredeti eredeti volt a win 8.1 :D azért azt nem csináltam volna meg csak akitől kaptam az ezt tette rá nekem meg nem jött be és váltani akartam segítsen valaki kérem...
2015. jan. 23. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!