Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok ilyen eszközt ajánlan...

Missi_Key kérdése:

Tudnátok ilyen eszközt ajánlani (lent)?

Figyelt kérdés

egy olyan (pl usb) számítógéphez csatlakoztatható tollra lenne szükségem ami egér helyett funkcionál (jól vagyis nem szaggat), ugyanakkor olyan mint (pl a walcom inkling-je amiről eddig olvastam), hogy valódi toll is egyben és a szöveget amit leírok később digitalizálja és nyomtatott betűs írássá képes változtatni,

de egyben számítógépen történő digitális rajzolásra is alkalmas (azaz nyomásérzékelős)


gyakorlatilag egy digitális rajztáblaként funkcionáló tollra lenne szükségem, van ilyen?



2015. jan. 25. 17:35
 1/3 hypno ***** válasza:

Szerintem nincs.


És az inkling esetében sem a toll az egymagában, ami mindenféle kunsztokat tud, hanem kell hozzá az a kis kütyü, amit a rajzlap széléhez erősítesz, plusz nyilván egy spéci szoftver.


Ha digitalizáló táblát akarod megspórolni, akkor talán egy érintőképernyős eszköz felelne meg számodra+kézírás felismerő progi.

Szerintem az okosabb okostelefonokra van ilyen alkalmazás.

2015. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a méretet akarom megspórolni, ami egy telefonnál nagyobb az már nehéznek számít mindennapi cipelésre, de telefonnak a képernyője pedig túl kicsi egy digitális rajz kivitelezéséhez. amúgy tudom hogy kell a kis kütyü, amég kicsi a kütyü addig oké.
2015. jan. 25. 18:09
 3/3 A kérdező kommentje:
inklingel csak az az egy bajom, hogy semmit nem mutatnak az egér-funkciójáról..tehát nem nagyon találni olyan videót ahol rajzolnak vele magán a számítógépen, hogy ott menyire pontos, vagy menyire csúszkál el esetleg remeg a vonal széle...
2015. jan. 25. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!