Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tényleg ennyire rosszak...

Scream85 kérdése:

Tényleg ennyire rosszak lennének a Pc-Outlet oldal által kínált gépek?

Figyelt kérdés

Ahogy itt is utána olvastam mindenki csak szidja, hogy nagyon "tré" gépeket árulnak, nem összeillő alkatrészekből.

Meg hogy nem érdemes előre összerakott gépet venni, stb.

Igaz nekem eddig csak 3 gépem volt, mindegyiket előre összerakva vettem, de semmi problémám nem volt egyikkel sem, meg voltam elégedve velük.

Ahogy észre vettem szinte mindenki ezt a pcx.hu nevű oldalt ajánlgatta, hogy itt rakasson össze magának gépet az emberke.

Ez mind szép és jó, de annyi a bajom ezzel az oldallal, hogy hiába rakok én össze egy jobb gépet mint amit máshol kompletten vennék, viszont nincs részlet fizetési lehetőség! Ami nekem kispénzű embernek nagyon fontos lenne, mert nincs lehetőségem egyösszegben kiadni ekkora összeget, viszont havonta részletekben meg tudnám oldani.

Így ezért kell ahhoz folyamodnom, hogy előre összerakott gépet vegyek, és olyan oldalról, ahol megvan a részletfizetés lehetősége.

Azt is megértem hogy így részenként összeválogatva jobban megérné összerakatni a gépet, viszont nekem azért nem szükséges nemtudom én milyen szuper videókártya a megjelenítéshez,stb....mivel esetek 80%-ában inkább internetezésre használjuk úgyis a gépet, meg néhány 3-4 éves játékot leszámítva nem is nagyon szoktunk játszani (még ezekkel is ritkán, így úgy gondoltam nekem megfelelne az is, amit pl ezen az oldalon is meg tudok venni.


Esetleg ezek tudatában szívesen meghallgatnám a hozzáértők véleményét pro és kontra.



Ui. Ilyen válaszokkal kérlek ne gyere hogy (Előre összerakott gépet soha nem veszünk, és társaik.)

Ezeket már láttam minden hasonló kérdésnél :)

Ezeken kívül minden véleményt meghallgatok.


Köszi :)


2015. jan. 26. 09:50
 1/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Ipon nál és bluechip nél van részlet lehetöség is illetve rengeteg bolt van keresgélni kel

Illetve hitelt is felehet veni...

2015. jan. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ráírják a gépre, hogy kore í5, és melléraknak egy gagyi videokártyát, ki tudja milyen alaplappal és tápegységgel. Mert ugye ha leveszed a gép oldalát, ugrik a garancia. Nem adnak meg pontos információkat a gépről, lehet eladnak olcsó alkatrészeket magas áron. Kb. annyi, hogy összeraknak egy gépet, rárakják a hasznukat, neked meg drágábban eladják.

Ha részletre akarod, akkor azt hiszem az ATX-nél van ilyen lehetőség. Kicsit drágább bolt, mint a PCX, de még mindig olcsóbb, mintha előre összerakottat vennél.

2015. jan. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kis pc s üzletek 86% ánál van áruhitel ,még ha nem is hirdetik feltűnően ,meg kell kérdezni
2015. jan. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Aqua ban van pl.

Bluechip nél viszont nincs, régen mintha lett volna

Mindegy :/

2015. jan. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!