Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az hogy a gépem azt...

Benen kérdése:

Miért van az hogy a gépem azt írja hogy a C-n csak 100GB hely van a 930-ból, miközben (átnéztem az egészet) csak kb 400 Giga van tele? Hova tűnt a maradék 500?

Figyelt kérdés

2015. jan. 28. 21:12
 1/7 vatafak ***** válasza:
nincs szét particionálva ?
2015. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
TC-ben ALT+SHIFT+ENTER a meghajtó gyökerében, és kiszámolja neked, mi mekkora. Almappákban is működik természetesen, ha tovább akarod szűkíteni a kört.
2015. jan. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dj.N4tk0 ***** válasza:

Vírus is csinálhat ilyet.

Nem csökken folyamatosan magától a hely?

2015. jan. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem is ugyan ez a gondom, mire észrevettem már csak 3 mega szabad helyem maradt :/ És ahogy észrevettem sokaknak ez a gondja, de megoldást még senki nem mondott rá.
2015. febr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dj.N4tk0 ***** válasza:

Az előbb írtram,hogy vírus csinálhat ilyet!

Ha szokatlan módon folyamatosan csökken a C meghajtón a szabad hely,csak végig kell futtatni egy vírusírtót és megvan oldva a probléma.

Pl:Bitdefender Total Security-t.

2015. febr. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menny a Startra és Menny a Számítógépre=> Jobb klikk és Tulajdsonágok Rendszervédelem Beállítás Rendszervédelem kikapcsolása és a Törlés re mennyél.
2015. márc. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már megoldódott a probléma. A gondom az volt hogy a Win7-emre feltettem egy win10 ingyenes verziót és nem lefrissítette, hanem gyakorlatilag egy új operációs rendszerként kezelte (mint amikor egyszerre van a gépeden több rendszer és amikor bekapcsolod kiválaszthatod hogy melyiket indítsd el). Miután letöröltem a win10-et minden újra normális lett. Tehát amíg a win10-et használtam éppen azon nem láttam azokat a dolgokat amiket a Win7-emre installáltam.
2015. márc. 15. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!