Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Battlefield 4 lagg ilyen...

Battlefield 4 lagg ilyen grafikán ilyen config mellett?

Figyelt kérdés

AKár milyen grafikán játszok ugyanugy 30 fpsem van meg szaggat 2 pálya megy rendesen kb: Operation Locker meg a Rogue Tramission fut sok fps-el közben a monitorom is csak 1366x768-as és ez melett 30 fps bármilyen grafikán és csak egy pályán nem?Kérlek segítsetek mi lehet a baja gépem:Gépem:

Alaplap: ASROCK 960GC-GS FX

Proci: AMD FX 6300 3.75 Ghz-en fut tovább nem akarom hajtani a hűtő miatt.

Videókártya:Asus Radeon HD7790 DC2OC 1 GB

Ram: HyperX 8GB 1600mhz 2x4


2015. febr. 5. 14:55
 1/9 HUN_Sector ***** válasza:

Elég baj ha szaggat, nekem x3 440-el és 6870-el 8 giga ram mellett hasított. Frissítsd a drivereket, a direct x-et.

Ha eredeti a játék, az maga rendszeresen frissül.

Ha nem eredeti, akkor meg soha nem lehet tudni, hogy mi okozza.

2015. febr. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sok minden lehet.

Kezdésnek : nem kellett volna a "legolcsóbb" lapot venni FX alá,még egy 4 magos fx alá se tettem volna azt a lapot,egy 6+ magos fx alá egy norm 12+1 fázisú lapot vettem volna.

Lehet még tápellátási probléma is,mert CPU,VGA,RAM megvan,hogy ne szaggasson ,itt lehet TÁP,HDD,csatlakozási,vezeték,kommunikációs és egyéb hiba.

2015. febr. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
FullHD-ban ilyen config melett menne szép lagg mentesen mediumon?Amugy tápom 600w a HDD-m csak 120GB de nagyon jól működik az a hdd eddig soha nem volt vele gond proci meg 3700mhz szépen megy amugy nem tapasztaltam vele problémát.
2015. febr. 6. 16:16
 4/9 HUN_Sector ***** válasza:

zárd ki a tápot és a hdd-t, nem ott elsz a probléma.

Eredeti a szoftver?

2015. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igem megvásároltam originen.6000ft-ért 1366x768-as a felbontásom a képernyőn többet nem bír :c
2015. febr. 7. 09:17
 6/9 HUN_Sector ***** válasza:

Ha origines, az időközönként frissíti magát.

Viszont a gépeden a már említett directx-et semmi sem, csak te tudod. Szedd le a legújabb radeon drivereket is:

dX - [link]

driver - [link]

2015. febr. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tápnál nem feltétlen a watt számít.

Lehet még mindig sok-sok hiba.

2015. febr. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

HUN_Sector nevű felhasználó válasza:


Elég baj ha szaggat, nekem x3 440-el és 6870-el 8 giga ram mellett hasított. Frissítsd a drivereket, a direct x-et.

Ha eredeti a játék, az maga rendszeresen frissül.

Ha nem eredeti, akkor meg soha nem lehet tudni, hogy mi okozza. Neked azzal a kártyával milyen grafikán milyen felbontáson megy ha nézeda kérdést válaszolj kérlek.

2015. febr. 7. 10:30
 9/9 HUN_Sector ***** válasza:
Már másik gépem van, de az előzőn az említett konfiggal 1280*1024-ben toltam, maxra állítva és soha nem volt akadás. FPS értékeket nem tudok neked mondani, soha nem tettem fel hozzá progit, nem is nagyon érdekelt. Simán ment, számomra az volt a lényeg.
2015. febr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!