Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az mitől van, hogy pl. a...

Az mitől van, hogy pl. a Battlefield 4 elég nehezen akar betölteni? Winchester lassúsága lehet vagy, hogy kevés rajta a hely?

Figyelt kérdés
A játék maga tökéletesen fut Ultra grafikán de mikor belépek egy szerverre elég sokat kell várnom míg betölt.

2015. febr. 18. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:

"Winchester lassúsága lehet vagy, hogy kevés rajta a hely?"

ha nem lenne elég hely akkor már fel sem települt volna...


írdle a géped hogy milyen, mert így nem sokat tudunk mondani

2015. febr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 BlodDrunk ***** válasza:

Ga akadásmentesen megy ultrán egyértelműen egy HDD-d lassú.

Milyen HDD-d van?

Egy SSD a megoldás erre,ha zavar.

2015. febr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Rakjad SSD-re!Alapból lassú a betöltése,mert azt a sok player,effectet,járművet kell betöltenie és az eltart egy ideig!Én most a stalkert viszem ki újra és a clear sky 5 percig tölt!Ja és sokszor összeomlik az engine!A bf4 nekem kb 2-3 perc alatt betölt.Egy WD winchesterem van 7200Rpm fordulatszámú.

-fx 8350

-gtx 970 g1

-16gb ram 1866MHz

2015. febr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Felesleges leírnom a gépemet mert leírtam hogy szépen fut maga a játék csak a betöltése lassúcska és a netem is nagyon jó. Azért tettem fel ezt a kérdést mert olvastam róla, hogy vagy a lassú olvasási sebesség miatt vagy azért mert már a feltelepült programok mellett kevés a hely. Amugy is veszek jövőhéten egy merevlemezt csak biztos akartam lenni benne, hogy ez tényleg okozhatja. Köszönöm a válaszokat! :)
2015. febr. 18. 16:37
 5/8 A kérdező kommentje:
#2 Western Digital 320GB ennyit tudok róla, de mostanába mintha lassabb lenne a rendszer is szóval valószínű ezzel van a gond. Hely sincs már nagyon rajta :)
2015. febr. 18. 16:42
 6/8 A kérdező kommentje:
Ujratelepítéssel is próbálkoztam de mind hiába.Mégegyszer köszönöm a válaszokat! :)
2015. febr. 18. 16:43
 7/8 anonim válasza:

Szépen fut nem tudjuk mit jelent nálad, teljesen szubjektív. Milyen processzorod van?


Nézd meg a feladatkezelőt is, hogy mi van leterhelve a legjobban.

2015. febr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy ezt hogy lehet máshogy értelmezni hogy Ultra grafikán szépen fut a játék. Ha akadna vagy ilyesmi azt leírtam volna de nem. Csak míg betölt a pálya az egy kicsit hosszú idő. Az összes többi játékom (Far Cry 4,CODAW meg a többi) akadásmentesen fut. Máshogy nemtudom megfogalmazni. Itt nem azon volt a hangsúly, hogy hogyan fut a játék.
2015. febr. 20. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!