Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Azt akarnám megtudni, hogy...

Kissss jouzs kérdése:

Azt akarnám megtudni, hogy ebbe az alaplapba: Dell 0GM819 (Dell OptiPlex 775-ös config) Milyen procik mennek bele? Egy oldalt találtam, ami hivatalos Dell volt, az volt ott hogy Intel Core2 Quad Q6600-és a felett támogat.

Figyelt kérdés
Szóval ennyi lenne, hogy milyen proci megy bele, legalább 4magos.775Ös foglalat!
2015. márc. 9. 17:40
 1/2 Dj.N4tk0 ***** válasza:

Valahogy rá kéne keresni,hogy az alaplap mely procikat támogatja,aztán válassz egy processzort:

[link]

2015. márc. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pont ezért szeretném megtudni, hogy milyen támogat maximum. Egyetlen egy hivatalosnak "kinéző" oldalt találtam, ahol Intel Core 2 Quad Q6600-at emlegettek, és OLX-en is van egy config, ami ugyan ilyen fajta alaplappal van, mint ami ebbe a gépbe, és core 2 wuad Q6600-al. Szerintem jó bele.Bár maximum bukok rajta, használtan nem vészes az ára a procinak.
2015. márc. 10. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!