Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyi az a minimum összeg,...

Zsolti0430 kérdése:

Mennyi az a minimum összeg, amiből össze lehet rakni egy olyan gamer pc-t, amelyen elmegy a mai játékok zöme normális, közepes grafikán? Esetleg valakinek lennének konkrét ötletei?

Figyelt kérdés

2015. márc. 24. 10:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Értem, és videókártyából miért az XFX?? Én ilyen árban Sapphire és Asus kártyákat néztem, bár leírás alapján ez is teljesen jónak tűnik.
2015. márc. 24. 13:16
 12/14 anonim ***** válasza:

Asus 260-as AMD széria hibásan jött ki, sok a problémás példány, Asus-t semmiféleképp ne vegyél!

Amúgy sok különbség nincs a kiadók között, hűtés, és gyári tuning csak. A Gamedebate oldalán meg lehet nézni, hogy melyik kártya van gyárilag jobban húzva, de más kártyákkal nem érdemes összehasonlítani az eltérő architektúra miatt.

Pl. 260X-et csak 260X-el nézz, úgy nagyjából reaális az eltérő százalékérték.

2015. márc. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó az a konfig amit HUN Sector írt, de a 150 ezret szánsz rá, akkor én videókártyának ezt venném:

[link]


A tápot mindenképpen cseréld erre, olcsóbb is:

[link] (A 12V ágon majdnek kétszerannyi ampert és másfélszer annyi wattot tud leadni és ugyanúgy minőségi darab, legalábbis ebben az árkategóriában annak mondható)


A merevlemez pedig Western Digital legyen, olcsóbb és jobb:

[link]


A többi alkatrész príma választás :)

2015. márc. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Proci: Intel G3220: 15,5K

Alaplap: Asrock B85M Pro4: 19K

Ram: 1*8Gb Kingston hyperx fury: 19K (1*8 vagy 2*4 nem soakt számít)

HDD: WD 1TB (WD10EZEX): 15,8K

VGA: Sapphire R7 260X 2GB Gddr5 33K (Xfx-et ne csak 1 év gari van rá.)

Ház: CM n200: 10K

Táp: TT hamburg 530W (ha később fejleszteni szeretnéd): 12K

Ez összesen:~125.000Ft (PCX-ből)

Ez egy alap gép játékra low-mediumon el lehet vele játszani. Ez azért jobb mint egy amd-s konfig mivel ezt később tudod fejleszteni i5-re és egy erősebb vga-ra.

2015. márc. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!