Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy ssd a gépembe azon a...

Van egy ssd a gépembe azon a rendszer van meg amik kellenek progik a hdd-n meg játszom a játékokkal. Szerintetek annak lenne értelme ha pl vennék egy 60 gigás ssd-t amin csak játszom a hdd helyett?

Figyelt kérdés
2015. márc. 26. 18:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lenne értelme, és különben se az SSD-n játszol.
2015. márc. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most csak ezért nem vennék, főleg hogy 60 giga manapság már nem olyan sok, 3 nagyobb játék és megtelik.

Ha viszont új gépet raknál össze, lehetne értelme. Én most raktam össze újat, már nincs benne hdd, mondjuk az is igaz, hogy nem tartok semmiből több száz gigányi gyűjteményt.

2015. márc. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Értelmetlen. Játákot nemnagyon éri meg SSD-re rakni mivel csak gyorsabban tölt be Pl. a pálya benne, de fps különbséget nem hoz.

SSD a windows-nak és alap programokank (office böngésző stb...)-nek való.

2015. márc. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Főleg, hogy manapság egy játék már néha 50Gb is lehet, egy 60-as ssd-ből kb 45-50 gb helyet kapsz.

2015. márc. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!