Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hűtéssel kapcsolatos probléma?

GHOst1337 kérdése:

Hűtéssel kapcsolatos probléma?

Figyelt kérdés
HEllo , az lenne a problémám , hogy pár napja , levettem a processzorhűtőt(gyárihűtú , processzor i3 4150 3,5gh) és, amikor visszaraktam , viszont a hűtőpaszta már megvan száradva rajta.És most akármivel játszok , egyfolytában felmegy a CPU használatim 70 fölé, az lenne a gond , hogy megszáradt a hűtőpaszta , ha igen akkor tök mindegy, hogy milyent veszek és azzal kenem be?
2015. márc. 29. 14:22
 1/5 Tengor ***** válasza:
A száraz pasztánál bármilyen paszta jobb. Ha csak használod és nem tuningolod, akkor bármilyen hővezető jó lesz rá.
2015. márc. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tengor ***** válasza:

Ne privátba!

Igen, elég valószínű, hogy ez a gondja. A száradt valamit még el is nyomja egymástól a felületeket, nem hogy kitöltené a hézagokat.

2015. márc. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És, azt a kevest ami rajta maradt a régiről , lekaparjam , vagy rákenhetem enyhén?
2015. márc. 29. 14:33
 4/5 Tengor ***** válasza:
Kapard le teljesen és úgy tedd fel az újat.
2015. márc. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hali!

Töröld le a hűtőről, és a CPU-ról is a pasztát egy zsepivel.

Vegyél egy számtech boltban pasztát (alap felhasználásra, játékra jó a 300 ft-os sylicon paszta is) és tegyél a processzorod közepére egy kisebb borsószemnyi pasztát.

Vagy, X alakba, vékonyan.


Nem ajánlom hogy kend szét rajta, mert leharapják a fejem - pedig nekem évek óta mínusz fokot jelent ha szétkenem.. Airbubble ide vagy oda.

2015. márc. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!