Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan telepítsem az alábbi...

Hogyan telepítsem az alábbi programot?

Figyelt kérdés
Nos, van egy VIA Chrome9 HG ICP (VGA) a gépemben, és nincs hozzá driver, de ha telepíteni akarom (az eszközkezelőből), akkor valami lemezt kér, ami nekem természetesen nincsen. Valaki segítsen sürgősen, mert már kétségbe vagyok esve. Ja, amúgy Windows XP Professional 32 bit-em van. Mindent köszönök előre!

2015. márc. 30. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Innen le tudod tölteni!: [link]
2015. márc. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
kik kell törölni a system32 mappát.... (off-troll bocsi nem tudtam kihagyni ^.^)
2015. márc. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de majd holnapután tudom csak megcsinálni, addig jöhetnek még válaszok, hátha malőr történik az 1.-nél. ;-)
2015. márc. 30. 22:32
 4/7 A kérdező kommentje:
2#: XDXDXD!!! Nyugi, úgyse dőltem volna be. ;-)
2015. márc. 30. 22:34
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

"MOST MIT CSINÁLJAK? SÜRGŐS!"

"majd holnapután tudom csak megcsinálni"


Aha, az.

2015. márc. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 fersk ***** válasza:
69%
Az IGAZI JÓ VÁLASZT majd holnapután írom meg.
2015. márc. 31. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5,6#: Jól van, na! Akkor jutott eszembe, hogy holnap nem érek rá.


1#: Amit mondtál, az sajnos nem sikerült (de azért ment a zöld kéz ;-)). De már megoldottam. Aki kíváncsi, hogy hogyan, annak: [link]

2015. ápr. 1. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!