Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik Laptopot vegyem meg?

Melyik Laptopot vegyem meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Semmi tapasztalatom nincs ezen a téren, egy asztali kb. 15 éves gépem van, rettenetes.. :D Főleg képek,filmek,videók nézésére,szerkesztésére szeretném használni a gépet, semmi különös vágyam nincs, csak hogy a kijelzője legyen jó és gyorsan, akadásmentesen működjön.Esetleg, hogy tudjátok, olyan szélesebb legyen a képe, nem tudom, hogy mi a mérete, tényleg hülye vagyok ezekhez.

Nekem a DELL-t ajánlották, de kinéztem kettőt, nem tudok dönteni.Esetleg hasonló árkategóriában valami?:)

[link]

[link]

Melyik legyen?Segítsééég! :D



2015. ápr. 10. 12:24
1 2
 1/13 Arn1 válasza:
szerintem az ASUS-t vedd meg mert valamivel jobb a felszereltsége mint a DELL-nek meg az ASUS amugy is jó márka :D
2015. ápr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De most egyik ismerősöm mo hgy olyat nézzek ami i5 processzor..ááhh .. :/
2015. ápr. 10. 12:52
 3/13 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés, fontos a hordozhatóság? Mert ha nem teljesen felesleges laptopot venni, ennyi pénzből egy sokkal jobb asztalit is összeraksz.
2015. ápr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Laptopot szeretnék mindenképpen,igen.Igazából most akkor az Asust venném, csak elbizonytalanítottak azzal,h gyenge a processzor..de én nem játszok rajta meg nem hiszem h annyira leterhelném..szerintetek?
2015. ápr. 10. 13:01
 5/13 anonim ***** válasza:
A laptopokban amúgy sem raknak túl erős cuccot pláne ilyen áron, meg az I3-as is U verzió tehát csökkentett teljesítményű de kisebb fogyasztással.
2015. ápr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem gyenge a processzor csak annyi hogy kicsit gyengébb mint a többi mivel u van a végén(ultra alacsony fogyasztás)

[link]


itt egy 17"3 as kijelzős ez nagyobb jóval

[link]

2015. ápr. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerintetek keressek i5-öst vagy jó lesz nekem ez is? :s pl mi az ami már nem tud futni egy ilyenen?
2015. ápr. 10. 13:23
 8/13 anonim ***** válasza:
Annál az Asusnál nem a gyenge processzor lesz a legnagyobb probléma, hanem a tejfölöspohárból készült ház...
2015. ápr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Na most meg bátyámmeggyőzött,hogy jó lesz nekem az i3 is és hogy dellt vegyek :D köszi a segítséget,szerintem ő lesz az:

[link]

vélemények?:)

2015. ápr. 10. 13:33
 10/13 mahjong ***** válasza:

Szia!


Ha videókat szeretnél szerkeszteni is, nem csak nézni, akkor ajánlott legalább az i5 processzor. HD filmekhez sem árt, szerintem 1080p-s videók már beszaggatnak az általad említett gépeken... tudom, tudom, ilyeneket nem fogsz nézni. Én is így voltam vele, de a videókameránk ilyen minőségben rögzített - nem tudtam rendesen szerkeszteni, annyira lassú volt és leterhelte a gépet.


Én az i5 mellett teszem le a voksom, márka pedig szerintem egyaránt jó (Dell és Asus).

2015. ápr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!