Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Építsek, vagy vegyek gépet?

Mkrisz98 kérdése:

Építsek, vagy vegyek gépet?

Figyelt kérdés
Már egy ideje új gépet szeretnék, és úgy néz ki hogy nyár körül össze is jön egy erősebb, gamer gép. A kérdésem tehát az lenne hogy árban akkor jön ki jobban, ha veszek egyet, vagy ha az alkatrészeket veszem meg és én rakom össze?

2015. ápr. 19. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Árban akkor, ha te rakod össze, de szerezz magadnak egy felügyelőt. Ha az alkatrészeket megveszed, pl az iponon 2000 forintért összerakják neked, csak hát nem nyúlhatsz bele addig, amíg nem jár le minden alkatrészre a garancia.
2015. ápr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal olcsóbb, ha te rakod össze.
2015. ápr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Te rakd össze. Ha meg nem értesz hozzá, tele van a youtube gépösszerakós videókkal. De pcx és ipon-nál is kérhetsz összerakást párezerért.
2015. ápr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#1 válaszra, de igen, belenyúlhatsz nyugodtan, viszont ha húzol vagy csak úgy babrálsz egy alkatrésszel, akkor ugorhat annak a garija.
2015. ápr. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, hogy tesznek rá ilyen matricát, ami ha elszakad (jellemzően úgy teszik rá, hogy első oldal-levételnél elszakadjon) akkor az összes gari megy a szemétbe. Vagy ez csak a fos hulladék alapból előre összeállított gépeknél van?
2015. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 csak azoknál van, és a garancia sem egyben van.
2015. ápr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor osszerakok egyet.
2015. ápr. 20. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!