Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a legjobb Bluetooth...

Melyik a legjobb Bluetooth adapter? Az olcsók ezer forint körül tényleg rosszak?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 22. 12:01
 1/2 csacsi2 ***** válasza:

Működni működnek azok is, sajnos nekem rosz tapasztalataim voltak az "omega bluetooth" -al vagy inkább csak a "ivt Bluesoleil" -el (nem is tudom hogy miért mindenhez ezt adják)

kaptam hozzá licensz kódot is a szoftverhez, viszont nem fogadta el, így az adatmennyiség lekorlátozódott.

"WIDCOMM bluetooth"-ról mind szoftveresen, mind az eszközről csak jót mondhatok.

Ha nem komplikálod túl jók az egyszerű, olcsó cucok is pl telefonos küldözgetésre...

Megbízhatóság terén meg annyit hogy Tesco -ba soha semmi elektronikusat, azonkívűl hogy se garancia hamar tönkremennek (2hét alatt ment tönkre 5.000huf pendrive + 1 hónap alatt a webkamera). Inkább költs rá kicsit és behozza az árát, vásárolj számítástechnikával foglalkozó cégektől!

2015. ápr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Évek óta egy olcsó "WIDCOMM -ot használok.
2015. ápr. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!