Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Apple számítógepet szeretnék...

Apple számítógepet szeretnék venni, de milyet?

Figyelt kérdés

A retina 15" alapmodellen gondolkoztam(a nagyobb kijelző miatt),de abban nincs dedikált videókártya,ami nekem a renderelésekhez minden féle képpen kellene.

Ezért arra gondoltam,hogy vennék egy 13" modellt, és egy mac mini-t, majd ezt a kettőt hozzácsatlakoztatni a monitorhoz.( reménykedve abban,hogy a mac mini-ben van dedikált kártya,de aztán rájöttem,hogy nincs) szerintetek hogy tudnám megoldani ? Az árkeret nagyjából 550-600e forint.



2015. máj. 3. 21:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Én napi 10+ órában egy Macbook Pro-t használok, néhány évvel ezelőtt még nagyon drága volt a konkurenciához képest, ez 2015-ben viszont már nem igaz. (Igen, végignéztem a konkurens gyártók termékeit ebben a kategóriában. Amikor elkezdtem laptop után nézni, nem is akartam Apple terméket venni.)


Ha csak otthon akarsz renderelni, akkor elég egyszerű a megoldás, veszel egy olyan gépet, amiben nincs dedikált videokártya, majd kiválasztasz egy neked megfelelő desktop videokártyát és amikor kell, rádugod a Thunderbolt porton keresztül.

2015. máj. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
21%

tegnap 23:01

Milyen zárt rendszer? OMG, és ilyen IT "zsenik" osztják itt az észt. Ha ennyire "értesz" a témához, akkor inkább fogd be!!!


Kérdező menj szakmai oldalra, ott fogsz kapni hiteles infót.

2015. máj. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
55%

#12

Tudod egyáltalán, hogy mit jelent amit írt?

2015. máj. 4. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
#11 És azt úgy is lehetne,hogy nem rakok rá windowst ? Mert nekem úgy lenne a jó.
2015. máj. 4. 09:12
 15/22 anonim ***** válasza:
#14: Igen.
2015. máj. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Csak Nvidia kártya legyen, az AMD-t nem nagyon szereti.
2015. máj. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget.
2015. máj. 4. 14:51
 18/22 anonim ***** válasza:
0%

ma 05:05

Nagyon jól tudom, hogy mit írt. Baromságot. Ráadásul még tetőzte azzal is, hogy a teljesítménye is rossz.

És tényleg ilyenek osztják itt az észt.

2015. máj. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 HUN_Sector ***** válasza:

Srácok, de miért tegyen egy hagyományos pc alkatrészekből összerakott, méregdrága macintoshra más operációs rendszert, mint ami az apple-é? Hisz a cupertinoiak egyik legnagyobb erőssége maga az operációs rendszer.

Ha mást akar rá tenni, akkor sokkal egyszerűbb és olcsóbb összerakatnia egy pc-t, s rátennie windowst, linuxot, vagy amit szeretne.


Ugyanis a fentiekből levezetve neki csak az apple logo kell, nem a mac tudása.

Aki minuszolgatni akar, az indokolja.

2015. máj. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Utolsó

Számít az apple logó,de a teljesítmény fontosabb.

És nekem azt mondták,hogy hiába hardveresen elmarad az apple notebook, viszont az operációs rendszer optimalizálása visszahozza.

2015. máj. 4. 21:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!