Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Apple számítógepet szeretnék...

Apple számítógepet szeretnék venni, de milyet?

Figyelt kérdés

A retina 15" alapmodellen gondolkoztam(a nagyobb kijelző miatt),de abban nincs dedikált videókártya,ami nekem a renderelésekhez minden féle képpen kellene.

Ezért arra gondoltam,hogy vennék egy 13" modellt, és egy mac mini-t, majd ezt a kettőt hozzácsatlakoztatni a monitorhoz.( reménykedve abban,hogy a mac mini-ben van dedikált kártya,de aztán rájöttem,hogy nincs) szerintetek hogy tudnám megoldani ? Az árkeret nagyjából 550-600e forint.



2015. máj. 3. 21:40
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Hardveresen sem marad el(ha nem desktophoz viszonyítjuk), de egy 600ezres gépnél nem is kell semmit behoznia az OS-nek, nehéz olyan feladatot találni, amit a hardver ne bírna. A renderelés viszont ilyen, laptopok között nem fogsz olyat találni még a dupla Quadro-s 1millió fölötti kategóriában sem, ami versenybe tudna szállni egy desktop GPU-val.
2015. máj. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget
2015. máj. 5. 14:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!