Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2 év (vagy 1) múlva a gtx...

2 év (vagy 1) múlva a gtx 970-es videókártya mennyit fog érni használtan? Illetve megéri e megvenni?

Figyelt kérdés

Utána olvastam és elvileg ez a hiba, akkor jön elő ha valaki több monitort akar használni vagy 4k felbontásban akar játszani. Viszont nagyon felkapott lett ez a téma, olvasgattam sok hozzászólást egyik dicséri másik szidja. Most nem tudom, hogy milyet vegyek :/. 290 vagy 290x-et meg nem szeretnék venni mert sokat fogyaszt meg fűt (igen mindegyik fűt, de ez nagyon). Nividia párti vagyok, de ez nem jelenti azt hogy nem fogadok be amd-t. Kérdés, hogy a 970 meddig lesz elég..

Lényegében minden komponens megvan a tovább fejlesztéshez, de csak ez hiányzik :)

Ami miatt tovább kell fejlesztenem:

-BF4 (ez a mostanin is fut medium 1080p)

-GTA 5 (ez is elvileg futna mediumon, de ezt már szeretném very high vagy ultrán játszani)

- és a The Division (leginkább ez miatt fejlesztem)

-(meg még biztos van)


Ui: Leginkább a windows 10-től félek (dx12)



2015. máj. 8. 20:14
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
1 év múlva egy 50-55 ezret . de a piaci árat általában azt szabja meg hogy akik árulják mennyit kérnek el érte. pl mondjuk 5 ember 30-40 ezer között áruljon hd 7950 -et 1 ember meg 50 ért akkor melyiket fogják elvinni egyértelmű..
2015. máj. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:

#1

Persze, mert most 50-55k egy gtx 780. Mutass egyet kérlek, már azonnal veszem is.


Megéri, jóval gyengébb kártyák is tudnak még mindent futtatni, 2 év múlva a legrosszabb ami történhet, hogy ki kell kapcsolnod az élsimítást meg a vsync et. Esetleg a crysis 4 ben majd valami részletet amit amúgy sem látnál a sok motion blur miatt.

4K ra egy kártyás rendszerrel ma még nincs értelme gondolkodni, ugyanolyan luxus, mint teszem azt 8 éve volt az 1080p.

2015. máj. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:
4k az amúgy sem érdekel :D, v-sync-et nem szoktam bekapcsolni sosem mert nem tudom mit tud. Viszont én is olvastam hogy erős kártya. Köszi szépen 2-es! Akkor lehet még is 970. Amúgy ezt venném: [link]
2015. máj. 8. 21:23
 4/54 anonim ***** válasza:

Ezt a múltkori kérdésemben ki tárgyaltuk (bár jelen időben), de azért érdekelne.


Simán kinézem, hogy 2-3 év múlva maxon kell egy játéknak 4GB VRAM hála az Ubifos-nak.

2015. máj. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
Ha 2-3 év múlva, ha addig kitart, akkor nincs probléma :D
2015. máj. 8. 22:40
 6/54 anonim ***** válasza:
De, ha 4 GB kell neki, ez édeskevés lesz ahhoz. :P
2015. máj. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
A vsync megvárja, amíg az összes pixelt kirajzolta a gpu, és csak akkor tolja a képernyőre(~nincs csíkozódás, biztosan találkoztál már vele, a csíkozódás meg attól van, hogy teszem azt a felső 50 sor még az előző képkocából maradt meg). Hátránya, hogy a hagyományos vsync szaggatást eredményez, ha nincs meg a minimum 60fps(ha 60 hertzes monitorról van szó). Elég fosul magyaráztam, de csak érted. Kényelmi feature, klassz dolog, de teljesen jól meg lehet lenni nélküle.
2015. máj. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
Hát eddig megvoltam nélküle. Szóval most ezért az extráért (amit leírtál) nem fogom bekapcsolni. :D
2015. máj. 9. 00:48
 9/54 anonim ***** válasza:
Egyik új, nagy teljesítményű videókari sem éri meg az árát és hamar veszít az értékéből. Ha játszani akar az ember, ezt sajna be kell vállalni.
2015. máj. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:

"Persze, mert most 50-55k egy gtx 780. Mutass egyet kérlek, már azonnal veszem is. "

ki beszélt jelen időről ?és hogy most? de jövő ilyenkorra ha nem lesz gtx 970 55 ezerért 1 db -sem akkor én jövök neked egy kártyával !!

2015. máj. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!