Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2 év (vagy 1) múlva a gtx...

2 év (vagy 1) múlva a gtx 970-es videókártya mennyit fog érni használtan? Illetve megéri e megvenni?

Figyelt kérdés

Utána olvastam és elvileg ez a hiba, akkor jön elő ha valaki több monitort akar használni vagy 4k felbontásban akar játszani. Viszont nagyon felkapott lett ez a téma, olvasgattam sok hozzászólást egyik dicséri másik szidja. Most nem tudom, hogy milyet vegyek :/. 290 vagy 290x-et meg nem szeretnék venni mert sokat fogyaszt meg fűt (igen mindegyik fűt, de ez nagyon). Nividia párti vagyok, de ez nem jelenti azt hogy nem fogadok be amd-t. Kérdés, hogy a 970 meddig lesz elég..

Lényegében minden komponens megvan a tovább fejlesztéshez, de csak ez hiányzik :)

Ami miatt tovább kell fejlesztenem:

-BF4 (ez a mostanin is fut medium 1080p)

-GTA 5 (ez is elvileg futna mediumon, de ezt már szeretném very high vagy ultrán játszani)

- és a The Division (leginkább ez miatt fejlesztem)

-(meg még biztos van)


Ui: Leginkább a windows 10-től félek (dx12)



2015. máj. 8. 20:14
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:

Ja, csalók eddig is voltak.


Én csak meglepődtem, hogy 843 órám alatt most láttam először, hogy VAC bann-t kapott valaki, ráadásul egymás után kétszer.


De lehet, hogy le volt árazva, és azért.

2015. máj. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 A kérdező kommentje:

Ezeket bírom, baromi jól tolják. De most kajak számít az is kinek milyen gépe van? Pl: az fps meg az ilyenek...


(azért írom, hogy ilyenek, mert nem tudom még mi befolyásolhatja..)

2015. máj. 12. 20:47
 43/54 anonim ***** válasza:

Csébe MM-en 64 fölött nem.


Állítólag CoD-ba igen. Bár nem Codozok.


Childrens Online Daycare... :P

2015. máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 A kérdező kommentje:
..és bf 3 vagy 4?
2015. máj. 12. 21:37
 45/54 anonim ***** válasza:
az a baj hogy cs -ben gold3-4 kala szinttől kezdődnek a csalók egy nyomorult rank miatt ... -.-
2015. máj. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 A kérdező kommentje:

Ezért nem versengőzök sohasem :P

Amúgy úgy is lehet jó cuccokat szerezni, ha csak normalt játszom?

2015. máj. 13. 13:38
 47/54 anonim ***** válasza:
Én, olyan MG től nem tudok továbbjutni... ami vicces, mert egyszer Sasos ismerősöm vitt, ilyen sasok ellen, azokat belőttem.... akkor csak nem velem van a baj! :P
2015. máj. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
én is sokszor látom hogy nem velem . meg azokat a boostereke utálom akik a silver szintű játékost fel juttatják olyan szintre ahol már nem az a pálya hogy be görnyedek egy sarokba auto sniperrel meg awp-vel aztán pro-nak érzem magam ha el lövök egyet ..
2015. máj. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:

Témát váltanék:


Hamarosan Új gépet vásárolok (alkatrészenként), és azt szeretném megkérdezni, hogy mivel 80%-ban játékra használnám a gépet, melyik processzor éri meg hosszútávra?

i5 4690 vagy i5 4690k?


Valószínű a k-s verziót akkor venném meg, ha 72E fT helyett mondjuk 65E Ft lenne.


Egy GIGABYTE GV-N970WF3OC-4GD GTX970 4GB GDDR5 OC PCIE mellé lenne.


Cél, a hosszú és zavartalan játékélmény hight-very high-ultra beállításokon FHD-ban.

2015. máj. 13. 19:41
 50/54 anonim ***** válasza:

Sima K nélküli is elég lesz pár évre.


Húzás se jelent sokat játékoknál, inkább videó vágásnál stb...

2015. máj. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!