Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Belassult Win7 lehet rossz D...

Belassult Win7 lehet rossz D meghajtótól, mikor C-n van a Windows?

Figyelt kérdés

Hosszabban:

nagyon belassult a gépem, egyik percről a másikra, mikor emailhez szerettem volna csatolni egy képet a D meghajtóról. Lefagyott, ki kellett kapcsolnom, és mikor visszakapcsoltam, totál lassú, percekig tartó boot idővel. Ha a D romlik el, és a C-n van a Windows, az is okozhat ekkora lassúságot?


Csökkentett módban gyorsabb a boot, de a D-ről C-re másolás kegyetlen hosszú, és sokszor lefagy hosszú percekre :(


2015. máj. 20. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
mi már találkoztunk ?
2015. máj. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
neked is ez a gondod?
2015. máj. 20. 22:42
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincsen gondom :) csak segíteni szeretnék
2015. máj. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Sok minden okozhatja a fenti problémát. Függ attól is, hogy hogyan van feltelepítve a Win. Rendszer használja-e a D meghajtót (pl. swap, automata mentések stb). A D meghatjtó vag csak a HDD particiója? Ha külön vinyó kizárásos alapon vedd iktasd ki a gépből és akkor ezt csinálja? Kellene még infó...
2015. máj. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tengor ***** válasza:
HDSentinellel nézd meg, hogy mit mutat a winyó(k) kondíciójára. Ha nem 100%, akkor adatmentés és meghajtó csere, mindnél hamarabb!
2015. máj. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


A D egy külön HDD, Western DIgital, 3 éves lesz.


A fura az, hogy a HD sentinel nem mutat hibát, viszont a Hard Drive Inspector igen, ki is jelzi, hogy valami hiba van, de "nem életveszélyes".


Az a baj, már másolni sem tudok nagyon a D-ről, iszonyat lassú! Tudnátok nekem ajánlani erre valami programot, amivel lementhetem az adatokat róla?

2015. máj. 21. 08:40
 7/9 anonim válasza:
Másolás lehet a nagy arányú töredezettség miatt is.
2015. máj. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tengor ***** válasza:
HDSenteinel szerint 100%-os? A másik milyen hibát mutat?
2015. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Bizony, 100%-osnak mutatja. Azóta volt nálam ismerős, bizony, hibás a lemez :(


A másik writing errort jelez.

2015. máj. 22. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!