Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csíkos, szürke, vagy fekete...

Csíkos, szürke, vagy fekete képernyő induláskor, vagy kis idő bekapcsolás után. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hónapja vásároltam egy új videókártyát, tökéletesen működik, Terheltség alatt is max 63 fokig megy fel, (ASUS R280X 3 GB) azonban, amíg GTA 5-öztem, elég sokszor lefagyott a játék, és színes, csíkos képernyővel, konkrétan meghalt a gép, vagy valamikor simán kitudtam lépni belőle, de utána sárga színt adott be a fehérek helyett. Semmi baj, rajtam kívül több ezer embernek ez a hiba állt fent, szóval nem vettem zokon. Azonban azóta van, hogy a gép bese kapcsol, felpörög minden, kép nincs, aztán valamikor elindul, csíkos képernyővel, elkezd tölteni a gép, majd egyszer csak elmegy a kép, és vége, csak reboottal lehet megoldani. Vagy valamikor bírja 1-2 óráig, aztán szürke képernyőt kapok és szintén halál.. És van, amikor fut egésznap hiba nélkül, és semmi baja. A VGA kábelre gyanakodtam először, mert ha megmozgattam egy reboot után, általában jó lett, viszont valamikor ugye használat közben is elmegy a kép, szóval fogalmam sincs, hogy most mi lehet a hiba a gépnél.. Driver tuti nem, mert már próbáltam újrarakni, és nem lett jobb...

2015. máj. 26. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Na most biztos, hogy a videó kártya a ludas? Csak mert elég kijelző gyanús a csíkos kép. A vga ritka esetben okoz ilyet.

Szerintem itt most a GTA nak semmi köze a hibához.

Ha nem a monitor a ludas el kell vinni bevizsgáltatni a kártyát lehet memória hibás vagy a gpu órajelét elő állító kvarc kezdi feladni pályafutását.

2015. máj. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!