Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Stúdiózásra épített asztali...

Tibor Karakas kérdése:

Stúdiózásra épített asztali géppel szeretnék játszani, hogyan tuningoljam? A 2013-14-ig megjelent játékok minimum szintje lenne a cél.

Figyelt kérdés

Összerakattam egy asztali gépet stúdiózáshoz, és most szeretném néha játékra is rávenni ezt a configot nem max, de élvezhető grafikával (laggolás nélkül!!!) HD felbontásban. Fel tudom tuningolni pénzbefektetés nélkül erre a szintre? (Erősebb procihűtés belefér)


Alaplap: ASRock FM2A78M-HD+

Processzor: AMD A8-6600K

Memória: 2 db Kingston 4GB DDR3



2015. máj. 27. 16:35
 1/7 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Veszel Bele egy R9 270 vagy 280X-et vagy egy Nvidia GTX 960-at.
2015. máj. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013-as játékoknak mennie kellene ezzel a géppel.. legalábbis ha nem 1333mhz-s ram ban benne
2015. máj. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1600-as RAM van benne, ezt elfelejtettem leírni... Sajnos nincs egy huncut vasam se, de ha lenne már kinéztem egy [link] videókártyát (passzív hűtés fontos mert érzékeny térmikrofonokkal dolgozok)
2015. máj. 28. 09:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a legnagyobb problémám, hogy a régebbi kedvenceim (pl: Crysis) már nem nagyon szeretik a win 8.1-et, a crysis 2-t pedig nem volt még merszem a nyakába rakni a rendszernek, mert az euro truck simulátor is laggolt élvezhető szintet megközelítve...
2015. máj. 28. 09:49
 5/7 anonim ***** válasza:
dual channelben van az a ram? az euro truck érdekes kis állatka én sem teljesen értettem mikor miért kapok kis mikroszaggatást.. próbálkozni lehet vele meglátod hogy fog menni. egyébként ilyen ár körül van r7 260x ami elég közepes beállításokhoz a legtöbb játéknál
2015. máj. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jjuhúú! Felraktam a crysis 2-t és lazán elmegy rajta! Nekem ez elég, csak nem hittem, hogy lehetséges. Most kicsit hülyén érzem magam, hogy ehhez meg kellett kérdezem... :D köszönöm szépen :)
2015. máj. 29. 06:44
 7/7 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Öm amúgy ramnak semmmi de semmi köze nincs hozzá. A videókártyának sokkal inkább.
2015. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!