Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer PC vélemény?

Virágh Attila kérdése:

Gamer PC vélemény?

Figyelt kérdés

Intel párti vagyok, de gépet tőlük akkor veszek, ha a fizum felmegy 5k-ra kb, szóval ilyen válaszokat nem kérek


a konfig:


MSI970 GAMING

AMD FX8350

KINGSTON HYPERX FURY BLUE CL10 1866MHZ 16GB

WD BLACK SATAIII 2TB

ASUS BD olvasó/író



2015. jún. 9. 17:19
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

[link]


+VGA


[link]


Ez a konfig amit itt látsz 375E összeszerelve és kiszállítva. Igaz a VGA még csak IPON-ról kapható, az az új 300as széria.


Én írtam a #22-es választ. A képernyő méretet nem sokallottam, sőt, 40collost is tennék monitornak, 4K felbontásban :)


Szerintem rosszul döntöttél az FX procival. Ha ehhez a most linkelt konfigomhoz, ami 375ezer, hozzádobsz egy blue-ray írót, az 20E illetve a 2Tb Black felára asszem 14E körül van, akkor jársz monitor nélkül, de SSD-vel, 410E-nél.

2015. jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Én 350-be monitorral és i7 procival írtam ami jóval erősebb ennél az fx-nél. 120E egy 290X kártya maradt volna 30E ugyanúgy kiegészítőkre. Nem értem, miért írtad az enyémhez, hogy egy jó VGA 160-200E.


Egyébként attól hogy AMD a proci lehet NVIDIA a VGA és INTEL-hez is mehet AMD VGA, szóval a kettőnek semmi köze egymáshoz.


Az AMD INTEL NVIDIA RADEON mind külön cégek, csak időközben az AMD megvette a RADEON-t ennyi.

2015. jún. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

Igen, viszont a TV-vel már eleve 5k+


Láttam, a TV-ről szóló rész rád természetesen nem vonatkozik.


AMD vidikarit sose tennék be Intel alá, oda Nvidia Chipset való, még ha állati jó a Radeon akkor se. A másik nevezett gyártó, pedig 160 alatt nem nagyon ad ki kártyát "számomra".

Illetve a VaporX hűtés sincs rajta még, az új R9ből a 160-as osztály szólna a szívemhez.


Viszont a keretbe ígyse-úgyse fért volna bele Intellel, ez a bajom csak.

Ha nagyon el lennék eresztve, vagy 2 helyett 3 évet spórolok, akkor csak Intel, ők a szívem csücske, előző vasat az hajtotta, de most a piacon számomra vesztettek.

2015. jún. 24. 19:03
 34/36 anonim ***** válasza:

"AMD vidikarit sose tennék be Intel alá, oda Nvidia Chipset való, még ha állati jó a Radeon akkor se. A másik nevezett gyártó, pedig 160 alatt nem nagyon ad ki kártyát "számomra". "


Hidd el, hogy ennek semmi valóságalapja.


Egyébként azt mondod a TV-vel 500 fölé menne, de ha kiveszed az ssd-t már ugyanott vagy :)


De egyébként ez másnak készült nem a te igényeidre van szabva, de ebben az ársávban az AMD-nek már nincs keresnivalója, mert egy nulla az INTEL-hez képest.

2015. jún. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

[link]


Crossfire lehetőségével. Ez 315E kiszállítva.


Ehhez ez a VGA +125E.


[link]


A TV ára pedig szintén 120E.


Így már 560E lenne a konfig. A tied SSD-vel meg mondjuk 520E körül?


De az FX8350 kb. az i5-4690K szintjén van, amivel ugye 30E-el olcsóbb lenne és akkor az ár is kb. ugyanaz. Az i5 pedig játékokban több FPS-t hoz jelenleg.


https://www.youtube.com/watch?v=20QPpIqo-YY


https://www.youtube.com/watch?v=iehrXA3n39c


És még lehetne keresni.


[link]


Itt olvashatod, hogy kb. egy 3. generációs i5 mellett van a teljesítménye játékokat nem nézve, azzal együtt pedig az intel a jobb.

2015. jún. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
A helyedben élnék a távollevők között létrejött vásárlásra vonatkozó (1 vagy 2 hetes) elállási jogoddal és módosítanék a konfigon :) De nekem így is jó, te géped, én csak véleményem írtam.
2015. jún. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!