Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Folyamatosan megtelik a C...

Folyamatosan megtelik a C meghajtóm. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
97,5 GB az alap méret. Rajta van a Windows, Steam, Origin, és kb ennyi is. És bármikor helyet szabadítok fel rajta, pl 20 gb szabad helyet elérek akkor egy idő elteltével az megin 0 lesz pedig nem csinálok semmit. Arra gondoltam, hogy a Windows Rendszerfrissítések csinálják, de hol tudom törölni a régi már nem használt ilyen dolgokat?

2015. jún. 12. 08:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
újra telepíted eddig stimt ?! mikor ez meg van ki kapcsolod az automatikus frissítéseket és voálá nem telik meg magától a meghajtó !!!!!!!!!!!!!!
2015. jún. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
28%

A Windowsoknak van egy ilyen tulajdonságuk, eszik a helyet. Rakodd el a programjaidat másik meghajtóra, tiltsd le a hibernálást, ürítsd az ideiglenes mappákat, a Windows Update-et meg le ne tiltsd, mert az foltozza többek között a biztonsági réseket a rendszeredben!

Ja, és legközelebb vagy nagyobb legyen a C meghajtó, vagy kevesebb dolog kerüljön rá!

G.

2015. jún. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 HUN_Sector ***** válasza:
0%

A lomtáron jobb klikk és állítsd át másik meghajtóra.

Egy CCleanerrel pucold le a felesleges szemetet

(Ha win 7-ed van, van rajta egy azt hiszem winsxs nevű mappa, az hízik folyamatosan, de azt nem szabad letörölni. Jellemzően a vége felé már 55-60 gigás szokott lenni.)

Továbbá a steam is a C-re telepíti a játékokat, mert oda installáltad.

Az origin is.


S ezek után még csodálkozol, hogy elfogy a hely?

2015. jún. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A játékokat D-re telepítem.
2015. jún. 12. 10:29
 5/21 HUN_Sector ***** válasza:
0%
A böngészős letöltéseket is D-re állítsd át. Jelölj ki ott számukra egy mappát.
2015. jún. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Állíts mindent a d-re es megoldódik a gondod. A c-n csak a rendszer legyen. Nálam is igy van es a win a telepített programokkal együtt sose evett többet 20 giganal.
2015. jún. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
senki nem hiszi el hogy a folyamatos windows update eszi a hdd-t de akkor jól van keresgéljétek mi a baj! én le írtam !
2015. jún. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Az IS eszi a HDD-t és azt, mint írtam, NEM szabad kikapcsolni.

G.

2015. jún. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hibernálás letiltásával mi hasznom lesz? És hol lehet ezt megtenni?
2015. jún. 12. 13:39
 10/21 anonim ***** válasza:
44%
a hibernálás kikapcsolásából annyi hasznod lesz hogy nekem majdnem 7 gigát foglal a hiberfil.sys nevű fájl a c-n. de egyébként aki azt mondja, hogy ez meg az eszi a helyet nekem a jól belakott gépemen a rendszer(win 8.1) egy 80 gb-s vinyón van és még van majdnem 50 giga szabad helyem, de ezt én úgy érem el, hogy a c-re csak a driverek az office meg a többi progi megy a letöltések a játékok és minden más a d-re, és amióta pc-t használok ami kb 15 év még sose volt gondom azzal hogy nem lenne elég helyem a c-n. Ja és a rendszer frissítés is be van kapcsolva.
2015. jún. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!