Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mondanátok egy alaplapot...

Bence2601 kérdése:

Mondanátok egy alaplapot Gamer-PC-be?

Figyelt kérdés

Mert régebben H81M-A alaplapot néztem ki aztmondták túl fapados, és hogy inkább egy jobbat mondjuk H97-et. Most Asrock H97 pro4-et néztem ki vagy Asrock Fatal1ty h97-et.

Azt olvastam már hogy egy gamer gépbe nem kell nagyon drága alaplap. Légyszíves mondjatok PONTOS típusokat ne annyit hogy H97 mert abból több is van és nemtudom melyikre gondol.. Annyi még hogy 1550-es foglalatba kell és legyen benne minimum 3 vagy 4 RAM foglalat.



2015. júl. 6. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Teljesítményben nincs különbség,mert ugyanúgy kiszolgálja a procit,csak a felszereltség gyengébb.

[link] 18e.

2015. júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Max crossfire vagy sli építesz akkor kell drágábbat nézned, de amúgy tényleg feleslegesen drágák.
2015. júl. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!