Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bármilyen játék indításakor...

Bármilyen játék indításakor és az ATI Catalist Control Center program indításakor újraindul a számítógép. Hogy tudnám a hibát kijavítani?

Figyelt kérdés

Egy hónappal ezelőtt eltörött a processzor hűtő ventillátorának a tartója:

[link]

Emiatt többször magától újraindult, míg valami mígnem sérült a Windowsban rendszerleíró adatbázis. Elvittem szervízbe, ott megcsinálták.

A javítás után minden rendben volt (legalábbis úgy tűnt, mert netezés közben nem jött elő).

Most amikor játszani szerettem volna akkor derült ki, a hűtartó probléma előtt még jó volt.


Videókártya drivert újratelepítettem, nem vált be. Ha az alaplap driverét újrateszem, az okozhat valami más hibát?

Ha valami más ötletetek van írjátok meg. Windowst nem akarom újratelepíteni, mert az egész wincseszter rendszerlemez és már tele van, nincs hova átrakni. Köszi.


Videókártyám: ATI Radeon HD 3450

Processzor: AMD Athlon64 egymagos 2,6 Ghz

Ha kell még információ szóljatok.


Segítőkész válaszokat zölddel jutalmazom.



2015. júl. 11. 15:25
 1/1 hypno ***** válasza:

Driver telepítés nem okozhat semmilyen hibát

Szép is lenne...

2015. júl. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!