Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért akad be random a stream?...

Miért akad be random a stream? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy van egy FX-8350 processzorom Asrock 970 EXTREME3 R2.0 alaplappal. Megpróbáltam haveroknak streamelni egy játékot. Az elején szépen futott, de aztán egyszer csak 60 fps-ről ledroppolt 5-6-ra, aztán megint vissza 60-ra. Ezt még egy jó párszor eljátszotta. Aztán megnéztem, hogy hány százalékot használ a processzorból. Alapon 60-70%, de amikor beszaggat, 100%-ot használ. A hőmérséklete 70-75 fok között mozog játék közben. A haveromnak ugyanez a konfigja, neki az égegyadta világon semmi baja nincs a streameléssel. Ha kikapcsolom a streamet, a hőmérséklet ugyanennyi marad, viszont a játék nem csinálja ezt. Egyszerűen nem értem, mi a baja...

2015. júl. 24. 10:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Kezdésnek vegyél rá hűtőt,nem tudom hogy gondolják sokan,hogy a nagy fogyasztású 8 magosra gyárit vagy ilyen pár százalékkal jobb 6-7k-s hűtőket vesznek.

Raijintek Ereboss-t tessék alá venni.

A magasabb hőmérsékleten kisebb a hardver teljesítménye.

Amúgy FX-nél mindig is volt,van lesz dropp.

1 szálon,magon nem a legizmosabb...,ezért kezeli rosszul a streamet,hiszen 1-1 nagyobb teljesítmény igénynél az 1 magos teljesítmény kiütközik ,ergo 60-> 100%-ot megérzi...

Bár ennyi pénzért i5-öt kaptál volna,mert a 8350 53k,a lap ~28,a themis ~ 13k ami nálam fejreállva is 94k körüli,míg 67k-ból megvan az i5 b85 lappal,70k-ból H97-tel,csak kisebb fogyasztás nagyobb teljesítmény 25-30e ft-tal olcsóbban...

2015. júl. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!