Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik USB-hez csatlakoztatha...

Létezik USB-hez csatlakoztatható lámpa-szerűség?

Figyelt kérdés
Sötétben nem látom mindig a laptop billentyűzetét, sötét van a szobában és nem akarok nagyobb villanyt felkapcsolni. Létezik olyan világító cucc, amit USB-re lehet csatlakoztatni és úgy világít? Természetesen nem csillár vagy reflektor fényerőre gondolok.

2015. júl. 26. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Létezik...
2015. júl. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2015. júl. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Az ilyen válaszokkal nem segítesz semmit. Ha arra célzol, kerestem már.

2. köszönöm, bár kipróbálás nélkül nehéz lenne dönteni, melyik kell, de jó olcsók legalább!

Épp ez az, hogy üzletben nem nagyon láttam, találomra rendelni meg nem akarnék.

2015. júl. 26. 11:45
 4/8 anonim ***** válasza:

"Az ilyen válaszokkal nem segítesz semmit."


Tökéletesen válaszoltam a kérdésre.

2015. júl. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, mielőtt kiírsz egy kérdést, ha már előtte nem gondolod végig, akkor legalább olvasd el a kérdéskiírási tanácsokat, amit eléd raknak. Ott is ott van, hogy ne tegyél fel eldöntendő kérdést, amire igen/nem a válasz, mert akkor megkapod a fentit, ami bár teljesen jó, neked viszont mégsem fog tetszeni.
2015. júl. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Számomra mindig teljesen nyilvánvaló, hogy nem azért teszik fel az ilyen kérdéseket, hogy igen/nem válaszokat kapjanak rá. Nagyon picit kéne csak az agyad megerőltetni, hogy rájöjj, hogy mit akar kérdezni a kérdező. De akinek nincs agya, annak nehéz.

Lám, a 2. válaszoló értette a kérdést.

Mi a fenének kérdezne valaki ilyet, ha csak az igen/nem válaszra lenne kíváncsi? Én az ilyen kérdésekre is bővebben válaszolok.

2015. júl. 26. 12:21
 7/8 A kérdező kommentje:
Fel kéne tenni egy másik kérdést is: Léteznek hülye válaszolók? Léteznek.
2015. júl. 26. 12:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Léteznek, persze. Ahogy kérdezők is. Pl a kulcsszavakhoz beírt szavakat a google-be - vagy más tetszőleges keresőbe - beírva egyből választ lehet kapni a kérdésedre.


Innentől kezdve az agymegerőltetést illetve a hülye gyakori felhasználó kérdéskörének elemzését rád bízom.

2015. júl. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!