Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy szabályozzam a rendszer-v...

Hogy szabályozzam a rendszer-ventilátorokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma szereltem be a 2db rendszerventilátoromat amely elég hangosnak bizonyult..Ajánlották nekem a fanspeedet de nem nagyon értek hozzá sajnos. Megköszönném ha valaki megtudná mondani hogy a db rendszer ventilátoromat ( Artic Freezer F12 ) hogy tudom szabályozni ezzel a programmal.

De ha van ennél egyszerübb program leírhatjátok :)



#számítógép #rendszer-hűtő #rendszer-ventilátor
2015. júl. 30. 01:36
 1/4 Trevor. ***** válasza:
BIOS-ból a legegyszerűbb, már ha ad rá lehetőséget.
2015. júl. 30. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt speedfannak hívják. Elég egyszerű használni, habár Én hiszek neked, hogy kuka vagy hozzá, ezért nem ajánlom. Egyes írta azt, hogy a bios lenne jó. Nos, ilyen opció nem minden biosban van, esetleg leírhatnád az alaplapod típusát. De szerintem ha tényleg nem értesz hozzá, akkor ne turkálj a biosban, kérd ismerősök segítségét! :)
2015. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem vagyok kuka hozzá:) amugy a kérdést miután felraktam rögtön eszembe jutott a bios és beállítottam.
2015. júl. 31. 02:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Oké. Bocs, hogy "lenéztelek" :D
2015. aug. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!